reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
aenye właśnie to samo przerabiałam od paru dni... wycie i tylko cycuś uspokajał; tylko u nas powodem była kupa, a raczej jej brak przez 5 dni; dziś zrobił i ulga dla wszystkich...
 
tak, dalam nurofen, ale roznica niewielka. marud. mysle, ze to przez burze, co nad nami od kilku godzin wisi - ciemno i duchota taka, ze nie ma czym oddychac. ale wyszlismy na to zebranie i do parku, wrocilismy, chlopaki w parku szaleja, a ja z Felkiem wrocilam do domu juz, bo spiacy w parku marudzil, bo spiacy.

ja zauwazylam, ze on w histerie wpada li i tylko ze zmeczenia.. nie umie sie wyluzowac przed spaniem ;-) no ale dzis sie juz zeschizowalam, tak dlugo to trwalo...

strasznie was dzis wywialo. ke pasa!?
 
Wchodze i nie ma co czytac ??
Aenye ty nam Felcia pilnuj , bidulus malenki. Moj tez nie umie sie wyciszyc przed snem czasem i placze i plcze.
 
rzeczywiscie pustki dzis :-) wiec napisze o czyms bardzo interesujacym wiec o..kupach ;-) mlody jak pil mleko comfort na kolki to robil kupy zielone i geste raz na 2 dni..kilka dni temu wrocilismy do normalnego mleczka i kupy sa zolte i rzadkie i kilka dziennie..i ktore lepsze? pewnie obie ok nie? :-D
starszak dzis maly kryzys w p-kolu cos czuje ze te pierwsze 2tyg beda ciezkie :-(
aenye mam nadzieje ze nocka bedzie ok z malym...aaa chusta na zdjeciach wyglada suuuuper ;-)
asiunia mialam ostatnio zapytac..gdzie Ty nad to morze ze tak dlugo sie jedzie? :-p
nati rzeczywiscie ekspresowa ta Twoja przeprowadzka juz chyba niewiele zostalo :-)
ducha wspolczuje szukania niani...ja do pracy dopiero w lutym i jak cos to pewnie babcia przyjedzie do malego...
mialam cos jeszcze ale nie pamietam :zawstydzona/y:
 
hop hop!!
jest tu kto?? w sumie weny na pisanie nie mam nawet,ale się odzywam jak codzień po położeniu Natki;) dziś w sumie fajny,miły dzionek, dopiero jak z 20 min drzemki Natka wstała bardziej marudna niż jak się kładła, to przestało być tak miło;) piszcie coś to się natchnę;)
 
reklama
hej, doczytałam

M. na szkoleniu, ja u rodziców
noc też kiepska: budziła się z płaczem, a o 3 stwierdziła, że już jest wyspana, zasnęła o 4, a o 6 już wake up na dobre
w nocy dałam jej Viburcol jak tak jęczała, ale średnio pomógł
dziś dzień ok, spacerek od 9 do 10:30 a potem od 12 do 15 tym razem z kumpelą i jej córeczką za to wieczór jak za dawnych czasów
nie chciała zasnąć w łóżeczku, nie pomagało głaskanie, szszszszszsz, cyc- nic
wreszcie po godzinie i 3 cycu zasnęla, mam nadzieję, że na dłużej

poza tym boli mnie żołądek
 
Do góry