reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hejka spoznione zyczenia dla

Felka , Niki i Szymcia chyba nikogo nie pominelam?

mloda zasnela z tata ,a ja rozdygotana bo mamy jutro neurologa i usg.dlugi dzien przed nami.Misia nie trzyma dobrze glowki i zauwazylam ze z lewa strona u niej jest gorzej.podejrzewam ze nie obedzie sie bez rehabilitacji ,no i zobaczymy co z tym ulewaniem.3majcie za nas ,ja nie wiem jak ona zniesie caly dzien jutro w rozjazdach ,mamy dosc dlugie przerwy miedzy badaniami:(bidulka
 
reklama
lenka czy jest niespokojna? nie, raczej nie. Nawet jak uleje to zaraz się uśmiecha, zwłaszcza jak jej śpiewam: "nic się nie stało, Martynka nic się nie stało, nic się nie stało, że troszkę z brzuszka wyleciało" ;)

boli mnie gardło, niedobrze...
 
Herbatita – ło matko jaka kwota za lecznie!!


lenka – co ty wypisujesz!! Dla swojego dziecka TY jesteś i będziesz najwspanialszą mamą pod słońcem!! I nie myśl inaczej! Wyluzuj - dziecko często płacze a lepiej nie będzie..


Mitaginka – a spróbuj małej podawać mleczko łyżeczką albo strzykawką? Mi tak położna polecałam. No i wyjdź z domu żeby Ciebie mała nie widziała i niech ktoś inny jej podaje posiłek. Mój junior jest mega niejadek i wiem, że dziecko sobie krzywdy nie zrobi.. zgłodnieje to zje uwierz. No i zdrówka życzę




baby – dopytam: gotuję, miksuję, dodaję oliwy, wkładam do słoiczka, zagotowuję słoiczek ok. 30 min, studzę i do lodówki go wkładam tak?? wyjaśnij mi tylko jeszcze czy zanurzać całego czy ¾??? odpowiesz i jutro działam :)
czy Ty na allegro masz ten sam nick?? szukałam wczoraj różności i trafiłam na kilka aukcji po kawalerze z Twoim nikiem i nie wiem czy to zbieg okoliczności




My po dentyście. Kumepla mi została z Misią a ja z Sebą poszłam. Mam go na kolanach bo sam się cyka. Ciut zapłakał przy ukłuciu ze znieczuleniem ale potem super. Dostał na razie lekarstwo żeby stwardniała próchnica bo ponoć bardzo głęboko miał.. Okazało się że jeszcze ma 2 dziury (3 już ma plombowane +dzisiejszy) w 4 i 5 po lewej dolnej stronie. Za tydzień idziemy na godzinę i oba zrobimy i dostałam rabat bo bym finansowo padła.. a dzisiejszy ząb plombowany będzie za 2 miesiące. Jak wrócę do pracy to nie wiem jak dam radę czas znaleźć.. jakoś trzeba będzie. Młody dzielny, zjadł loda, pobawił się na dworze – byliśmy do 19:40. jak przyszliśmy to wykąpałam misie, nakarmiłam, przebrałam ponownie bo ulała tak że cała mokra, pośmiała się, dobiłam cycem i padła.. małżon niedługo przyjdzie ale wiecie – spokój bez niego ale jednak do kąpania się przydaje ;-)
 
lenka, dzieci naprawdę są detektorami naszych emocji. Może rzeczywiście Oliwka wyczuwa to, że się martwisz i denerwujesz. A z tym doszukiwaniem się chorób to nie jesteś sama. Jak nie zmierzę Gabie temperatury 2 razy dziennie to czuję się złą matką ;) Aż Mała polubiła termometr, bo mamy taki do czoła i jak go widzi to się cieszy. Cały czas mi się wydaje, że ma gorączkę. A to ja mam wiecznie zimne ręce i mam wrażenie, że Mała rozpalona.
 
mitaginka ale Ty masz piękny głos;-) :-D

nela składałaś życzenia dla Niki, czy to chodziło o moją Nikę? bo jak tak to DZIĘKI BARDZO, PRZYJMUJEMY Z RADOŚCIĄ chociaż wczoraj miałyśmy 5 mcy:)
baby ja też poszukam używanego :tak: o krzesełkku mówię:)
jedno mam. drewniane ale takie większe. super jest, do dzisiaj jest w użyciu, ale chyba kupię teraz plastikowe. heh a w tym drewnianym jeszcze po Konradzie, to sprawdzałam stan bioder w ciąży. tzn. ja normalnie się w nim mieściłam i jak byłam w ciąży (dla jaj oczywiście) sobie siadałam na to krzesło, sprawdzając czy wchodzę. no i of course pewnego pięknego poranka wstałam z tego krzesła z ... właśnie tym krzesłem:-D się zaklinowałam hahah no ito był znak...;-)
heh trzebato wpisać jako oznaka zbliżającego się porodu (pamiętacie jeszcze jak codziennie się ich doszukiwałyśmy od marca:-D) - nie mieścisz się w krzesełku do karmienia :-D

ehhh jaki luz
normalnie w tym tyg.jakoś normalnie żyję:-D
Niko nie spi w dzien i pada o 18tej:-D
Nika o 19tej a Starszak chadza własnymi ścieżkami. zasnął na rogówce oglądając mecz z dziadkiem:-D
no i wieczorem luz to nieoceniona sprawa. pazurki sobie pomalowałam nawet!!

a no i w ogóle po `14 mcach okres dostałam. NARESZCIE!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze, ale brzuch boli:angry:
M się z tego powodu nie cieszy:-D nie wiem czemu:-D

edit: cucu podejście z goła mam inne.
temp mierzę ręką swoją, jak trzeba tylko;-) czyli młodej never ever. jeszcez.
jak moja reka wykrywa podwyzsz.temp. to wtedy termometr zeby sprawdzic ile:)
luz blues dziecie od rana w bodziaku, zadnych skarpetek i czapek. przynajmniej kataru z byle powodu nie lapie...
butelek nigdy nie wyparzylam, no przed pierwszym uzyciem. gryzakow nie wyparzam, smoczkow tez nie. matko jaka zla matka ze mnie.
pampery czesto zmieniam i myje regularnie:) to najwazniejsze dla mnie:) i witaminki podaje:) i przytulam i caluje i wyglupiam sie i kocham nad zycie!! wiec nie taka zla ze mnie mama:) a Niśka chyba luz czuje ogólny bo sie smieje zawsze i wszedzie:) takze polecam metode nie przejmowania sie dopóki naprawde nie trzeba:tak:
a ktos mi kiedys powiedzial ze dopóki krew sie nie leje nie trzeba panikować (i to slowa lekarza są!!) no i ten sam lekarz: że dzieci zbyt czysto wychowywane częściej chorują... ale spoko spoko, ja tam syfu w domu nie mam:) ale kumpela opowiadala mi o lasce ktora dzieciece rzeczy w rekawiczkach prasowala!!! OMG jak mawia dranissimo!
 
Ostatnia edycja:
Lenka my mamy tak karmienia: 3-4 UU, 6-7 UU, 10-11 UU, 13-14 coś ze słoiczka + UU, 16-17 kaszka, 19:30 UU
Morgaine a co dajesz na noc do jedzenia że śpi Ci do 5?
Mitaginka ja też miałam problem żeby nauczyć pić z butli i u mnie problem był w temperaturze posiłku, musiał być ciepły wtedy zaskoczył i dobrze też jak nie Ty dajesz tą butlę tylko maż czy babcia, ja ale narazie nic z butli nie daję ale muszę jakieś soczki/herbatki/wodę nauczyć i już mam stresa

"nic się nie stało, Martynka nic się nie stało, nic się nie stało, że troszkę z brzuszka wyleciało"
a to dobre :))))))))))))


czy Wasze dzieciaczki śmieją się w głos? bo mój nie... śmieje się całym ryjkiem oczkami noskiem ale bezgłośnie
 
Morgaine tak chodzilo o Twoja Nisie!ups zlozylam 2gi raz nie szkodzi:);-)zakrecona jestem jak tampon.pewnie przed jutrzejszymi badaniami...
 
reklama
jankesowa ale że o co chodzi? w jeansy wbić tyłka nie możesz?:-D
bo tu miejsca pod dostatkiem;-)

sania UU to pierś?
moja jest od półóra mca już na butli, spi sama w lozeczku do rana, nie budzi sie, bo dzieci zazwyczaj z glodu sie nie budza tylko zeby sie poprzytulac i do lozka starym wskoczyc:) takze moja nie zna tych sposobow i jestesmy obie szczesliwe. ona nieswiadoma innego stanu rzeczy:) a ja sie wysypiam a przy mojej trójce to dla mnie wazne!!
chociaz i tak spie tak czujnie ze jak sie tylko poruszy albo cos gdzies uslysze to sie budze. ale pewnie niedlugo organizm sie przestawi na mniej czujny sen...

o mój organizm ziewa. to oznaka zbliżającego się snu:-D dobranoc
 
Do góry