Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
dranissimo nie mysl o nocach bo czasami to nawet kilka lat trwa zanim dziecko je przesypiajak nie jedzenie to zabki, leki nocne, odpieluchowywanie, przychodzenie do lozka rodzicow itd itd
![]()

nie no nie mowie ze caly czas ;-) z..malymi przerwamiwez nie strasz....![]()
Marysia w p/kolu,my z Karolem zaraz wybywamy na powietrze a potem z Marysią do lekarza,bo ten kaszel jakoś mnie niepokoi,oby to nie zapal.płuc....
Pogoda w miarę ok – przynajmniej nie pada.. a że zimno – urok jesieni.. byłam dziś u kumepli z którą kiedyś pracowałam i zaczyna u nas w Bydzi nowa firma działać i kula mnie na przejście.. hmmmm warte rozważenia aczkolwiek spróbuję do mojej firmy wrócić a to już w czwartek.. obiecałam sobie że przed powrotem do pracy zrobię porządki i co?? H2O – nic!! chatę dziś jako tako ogarnę a jutro jaki placek ukręce – na wszelki wypadek jakby nie wyszedł zaopatrzyłam się w ptasie mleczko ;-). Po młodego na spacer z misią pójdę. Jak w czwartek spojrzę koło południa za okno gdzie normalnie spacerowałam z Misią to chyba się poryczę.. Już mi w brzuchu jeździ ale nie wiem co..