margola, najlepsze życzenia imieninowe :* i zdrówka dla Was. Ehh, trzymam kciuki aby uszko szybko wyzdrowiało. Wiem co to zapalenie ucha. Ja w dzieciństwie miałam często i u Gabrysi też już było.
sto lat dla półroczniaków
Kurcze aż mi się wierzyć nie chce, że już niedługo 7 miesięcy będzie. Dopiero miałam niekumate małe Stworzonko a teraz mam Łobuziarę, która głośno pokazuje co jej się podoba a co nie i wszędzie włazi
Ale teraz jest o niebo lepiej. Wolę biegać za raczkującym Potworkiem niż słuchać płączu kolkowego.
sto lat dla półroczniaków
Kurcze aż mi się wierzyć nie chce, że już niedługo 7 miesięcy będzie. Dopiero miałam niekumate małe Stworzonko a teraz mam Łobuziarę, która głośno pokazuje co jej się podoba a co nie i wszędzie włazi

a miałam pytać: Milcia teraz jak chora to chyba nie chodzi do żłobka, co? nie odzwyczai się?
co do raczkowania- ale Gaba mobilna ;-) i pewnie, że lepsze to niż wycie i wycie 