• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwiecień 2011

morgaine, ja tez mialam niedawno opryszczke, nic nie nakladalam [no, wilmek mi poradzila paste do zebow, a w necie wyczytalam o occie :-) ], bom cycowa, i polotra tygodnia z tradem na ustach :eek:

U nas noc ZNOWU TRAGEDIA :-(:-(


Ale za to mamy juz 6 miesiecy. Az ciezko uwierzyc :szok: :tak:
 
reklama
Dla Zuzinki wszystkiego naj!!!!!!

morgaine - zdrówka dla Was wszystkich!!


Ja poleżałam w szpitalu 3 godziny, napatrzyłam się na „przypadki”, dziecko na korytarzu się przespało a Pani doktor mówiąca po rosyjsku rzekła ”gdyby ciemie nie tętniło to by dziecko nie żyło; debila Pani nie ma ino na prawy bok kłaść”. Tyle zrozumiałam bo resztę po swojskiemu mówiła.. Grunt że dzieć zdrowy i debilem nie jest :-)
 
haha, jaka smieszna diagnoza ;] Tzn ciesze sie, ze z Milcia ok, ale ta kobietka... ;-)

Dziolchy, dajecie juz jogurty Malym? Ja kupilam takie jak asiunia i tak sumie to nie wiem, czy jeszcze mozna dawac?
 
nie wiem czy ja jestem kompetentna osobą ale dałam raz danonka bananowego nie smakował bardzo tego samego dnia zjadła u teściowej prawie cały serek danio kupa po tym normalna. dzisiaj u siostry zjadła jaiks czekoladowy jogurt dla dzieci i niedawno zrobiła czarną tzn mocno brązową rzadką kupę niby nic nie bolało ale taka sobie ta kupa
 
[h=6]witam. padam. my dziś mamy 6 m-cy i z tej okazji była wizyta u lekarza. zapalenie ucha. kolejny ant. 39,5 st temp. i moje imieniny do tego które minęły nie wiem jak kiedy ale wiem gdzie- w przychodni ..[/h]M też z zapaleniem ucha... zwariować idzię...
 
reklama
Sonia gratulacje! Jak sobie pomyśle że rok temu o tej porze byłam w bliskim kontakcie z toaletom to wierzyć mi się nie chce :)

GRATULACJE dla półroczniaków!!!!!1

Współczuję nocek. U nas też masakra. Właśnie zastanawiam się czy iść już spać czy jeszcze poczekać bo to tak głupio o 20....

Generalnie masakra. Obydwaj przeziębieni i nocne latanie od jednego do drugiego, spanie na siedząco z dzieckiem na rękach i pobudka co 5 minut bo albo kaszel albo katar albo cycek... składam podanie o urlop tygodniowy od rodziny!!!!!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry