U
użytkownik 838
Gość
morgaine, ja tez mialam niedawno opryszczke, nic nie nakladalam [no, wilmek mi poradzila paste do zebow, a w necie wyczytalam o occie :-) ], bom cycowa, i polotra tygodnia z tradem na ustach 
U nas noc ZNOWU TRAGEDIA :-
-(
Ale za to mamy juz 6 miesiecy. Az ciezko uwierzyc


U nas noc ZNOWU TRAGEDIA :-
Ale za to mamy juz 6 miesiecy. Az ciezko uwierzyc
