• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwiecień 2011

reklama
witam:-) poczytalam i niewiele pamietam :zawstydzona/y:
zdrowka dla chorujacych...u nas tez starszak katar i kaszel..oby mlody nie zlapal...
Margola Dranissimo wszystkiego naj dla malych ksiezniczek :-)
Aneczka moj tez nie przelknie kaszki ;-) chcialam sprobowac kukurydziana ale jak na zlosc nigdzie nie ma
Cucu masz racje..tez wole raczkowanie (chociaz moj jeszcze nie raczkuje :-D ) od tych placzacych popoludni bo kolki
 
Wilmek – mleka mam w chacie 3, kaszek z 7 i mleczno-ryżowe i ryżowe i kukurydziane i nic.. najgorsze jest to że czuję że ona tego cyca też za dużo nie wypija.. chyba że nażera się obiadem i owocami i kitra to gdzieś w brzuchu..
 
aneczka widocznie jej tyle wystarcza :-) przynajmniej je cos innego bo u nas ogolnie nie za dobrze..obiadki blee owocki troche...mleczny chlopak
eywa nawet ciezko mi sobie to wyobrazic :szok:
 
Eywa – szok!!! Ja sobie bliźniaczej ciąży nie wyobrażam.. końcówkę to już miałam masakryczną.. 60 kg to już chyba plackiem leżała co??


wilmek – może jeszcze nie czas na owoce i obiadki ale posiłki mleczne muszą być i to mnie tak martwi.. cyca nie będzie i jestem ciekawa czy w kończ się przełamie i zacznie coś mlecznego jeść
 
a końcówkę tylko włączyłam, bo zapomniałam,że chciałam oglądać i przegapiłam;) ale dziwna baba ,jakaś taka zimna mi się wydała , jakby na pokaz to wsyztsko było, no ale nieważne;)
 
reklama
cucu, ja to osobiscie nie mialabym nic przeciwko ;-) ale jak pomysle, o tych nieprzespanych nocach, jakie mi serwuje teraz Zuzka to chyba to przemysle :confused2: :-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry