reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Agateczka tak mamy grupe na fb ;-) a co do tego placzu to moj tez czesto poplakuje w nocy. Moze to zeby? Bo koszmary to chyba nie... chociaz kto wie ;-)

a ja niestety mam regulrnie @ i wam zazdroszcze :-D
 
reklama
heloł

po pierwsze primo NATI my tu całą gwardią za Tobą:* i żadne miki mousy nie będą Cię obrażać:-D


po drugie ja juz trzeci okres teraz bede miala:) ale nie karmie,...

po trzecie ja chyba za lekko dziecię na noc ubieram. sam pajac, na to kołderka ale ona sie odkrywa i spi odkryta... kaloryfer zakrecony... kurde spróbuje lepiej ją ubrać ale sie boje ze za cieplo jej bedzie... :confused:
 
Witam:-)

Rzadko tu zaglądam, częściej fb ale podczytuję Was regularnie i po wpisie Miki podniosło mi się ciśnienie:wściekła/y:Przecież nikt jej nie zmusza do czytania wpisów Nati czy kogoś innego, jak się nie podoba to po co to czyta???? Ja bardzo lubię czytac co pisze Nati,Morgaine, Asiunia, Aneczkaa, Baby, Mitaginka ( przepraszam jesli kogoś pominełam) i pomimo ze sama rzadko cos pisze to zawsze rano jak tylko mogę to sprawdzam co u Was słychac:-):-):-)A ty Miki nie powinnas nikogo obrażac:no:

Sorki, że się wtrąciłam ale musiałam to napisac
 
nati, przemadrzala nasza ;-), nie ma co komentowac zadymiarzy :-)

u mnie pachnie, snadanko na stole - jajka na miekko i kanapki kolorowe, murzynek w piekarniku, ja po sniadaniu zarezerwowalam godzine dla wanny (ciekawe, czy uda mi sie z tego skorzystac), no super niedziela! ale mam nadzieje, ze spacer jakis tez ogarniemy...
 
Morgaine jak milo Cie widziec :-D widzialam ze na fb juz zaczynasz wchodzic to moze znowu czesciej bede Cie widywac ;-) jak lazienka?
Btw. Ja tak samo ubieram dziecie na noc jak ty i tez odkryty sie budzi i chyba zaczne wreszcie spiworka do niego uzywac;-)

Monika Ciebie tez milo widziec;-)
 
Dziewczyny co trzeba zrobic żeby dołączyc do Was na FB???

I tak z innej beczki mam do oddania dwie butelki TT 260ml nowe, tylko zdjęta folijka może komuś by się przydały, chętnie oddam bo ja ich nie będę używała.
 
hej babeczki!

monika fajnie, że mnie też wymieniłaś w gronie tych, które lubisz czytać :-D buziak!
dranissimo ja okresu też nie mam
nati chyba wszystkie stoimy tu za Tobą murem :tak:

rodzinka powoli się zwija... weekend dobiega końca, jutro trzeba się zmierzyć z... wpłatomatem :eek:
oby to szybko naprawił, bo przecież wieczorem Tysiula będzie tęsknić za... cycem...
 
reklama
Ja juz nie pamietam co to okres :O Nie mam go odkad zaszlam w ciaze i jakos ni widu, ni slychu... Jest jeszcze w ogole ktos taki??

ja,ja,ja!!!Żeby było śmieszniej:ostatnia @ przed pierwszą ciążą,dokładnie 02.02.2007....czujecie???Pisałam już o tym,ze bez @ zaszłam w ciążę z Karolkiem:szok::szok::szok: co nie znaczy,że to była wpadka;-)

nati=co to za Miki,jakoś jej nie kojarzę???To ta sama co się wymądrzała na żywieniowym o danonkach???
 
Do góry