reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
milka trzymaj kciuki za jego wolny dzien od pracy :D tez czasami mamy problem z komunikacja, tzn on nie moze odebrac telefonu i oddzwania dopiero po godzinie-dwoch jak skonczy sie duzy ruch. W pierwszej ciazy udalo sie trafic idealnie w wolny dzien ;)
 
Alunia - super sniadanko, jak zobaczylam to pomyslalam ze ja w domku takie zajadam i dla mnie pysznoscibbo uwielbiam pomidory..

Co do bio oil tez czytalam ze jest rewelacyjny. Ma baardzo duzo pozytywnych opini. Mama mi nabyla i.... Odrzuca mnie jego zapach. Wykorzystalam pol i reszte dalam mężowi do rąk bo ma mocno przesiszone od remontu..
 
bluelovi zalezy jak szybko bedzie wszystko postepowac, mnie zawiezie do szpitala ciocia meza ktora mieszka niedaleko. A do Julci przyjedzie moja mama, a jakby byl potrzevny ktos na szybko to po tescia bede dzwonic bo on ma najszybciej autem sie do nas dostac.
 
Martita ja też trzymam kciuki żeby skurcze pojawiła się w dniu wolnym od pracy u Twojego męża albo jak róci do domu :-)
Zmotywuj go do zrobienia prawka ;-)
 
A co do porodu to moj maz ma taka prace ze jest dostepny pod tel caly czas i jakby co to do 30 min jest po mnie( zdarze ogolic nogi i moze jeszcze conieco) . ale raz w tyg wykonuje takie obowiazki ze jest niedostepny i ja sie smieje, ze pewnie w taki dzien zaczne rodzic

Martita - zycze skurczy w jak najbardzie odpowiednim momencie
 
Cześć :)
Wow, trochę mnie tu nie było, a już widzę, że jedna kwietniówka urodziła :szok:
Gratuluję, mam nadzieję że wszystko w porządku z maluchami :)

Ja też chętnie dołączę do wątku zamkniętego; mam jak ania50 z ostrożnością ;)
Z wagą u mnie +10, ale mam dietę cukrzycową. Gdyby nie to..mam słabość do słodyczy :p
 
Sweetka to mi ten zapach bardzo przypadl do gustu :) gorzej bylo z palmersem bo dziwenie smarowalo mi sie czyms o zapachu kakao, teraz sie przyzwyczailam. Z Bio-oilem bylam oszczedna bo jest srrednio wydajny, zbankrutowalabym jakbym miala cale cialo nim smarowac.

Ale Corcia dzis szaleje :D co chwile czuje przez skore jej stòpke po prawej stronie pod zebrami :D jak poglaskam to chowa na chwilke wstydziocha jedna :D
 
reklama
Martita o kurcze, idealnie w wolny dzień się mała wbiła? :) to niezły fuks, trzymam mocno za kolejny raz!!

ania50 mój tez wbija stopkę po prawej stronie pod zebro!!! :D zawsze i tylko z prawej, nigdy mu się nie zdarzyło z lewej się wypinac :) i tez jak glaskam to chowa, ale to mnie cieszy bo on jak wbije to cała az się prostuje, mam wrażenie ze wykopie sobie tunel :D
 
Do góry