reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dzieko Dziewczyny, mam nadzieje ze sie sprawdzi :*

A do porodu to ja wcale nie bede sie spieszyc, chcr czekac do ostatniego momentu tak jak przy pierwszym zeby jak najmniej czasu w szpitalu spedzic, ale jak maz bedzie w domu to na pewno bede spokojniejsza.
 
reklama
Dziewczyny, domyślam się że na wątku zakupowym był już temat wózka, fotelika samochod. Ale ciężko w gąszczy ston znaleźć te informacje, a ja stoję jeszcze przed wyborem. Może założymy osobny wątek, dot. tylko wózka i fotelika? Jakie modele proponujecie, wady, zalety itp? Jesli już zakupione, to za ile, dlaczego akurat ten itp.
 
Martita będzie dobrze, musi być! :* na szczęście poród, nawet ta faza wstępna to trochę trwa, a tak jak mówisz chcesz zostac w domu dłużej to jestem pewna, że mężu zdąży w tym czasie wrócić :)
 
Ja juz nie będę co do męża smecic ale czarno to widzę :D Na razie się ciesze bo póki teściowej nie ma to mamy tu wujka jednego jedynego i akurat teraz ma jeszcze 2 czy 3 tyg L4 w razie co mogę dzwonić do niego to i mnie zawiezie i z Damianem posiedzi póki mąż nie wroci. Moze będzie tak jak z Damianem ze tylko odeszły mi wody i skurcze dopiero po 5 godz przyszły to tez bym czekała jakby nic się nie działo. Ehh z Damianem to mąż miał prace 15min od domu od 9 do 17 i jeszcze przez dzień często wpadał na obiad do domu :p no i wszyscy dookoła ale już się teraz ponastawialam nawet na najgorsze opcje ze jakoś to będzie :) Poza tym obliczyłam progesteron i mam do 24.03 to tak się śmieje do męża ze wtedy chyba urodze :D
 
Witajcie dziewczyny :) Ja dzisiaj wstałam o 10 i czuje się jakby czołg mnie przejechał, plecy bolą, żebra po prawej stronie( chyba mnie skopało dziecie moje) i jestem nie do życia. Ide się położyc od nowa, chyba taki urok tej koncówki ciaży. Ja też uzywam bio-oil i jestem bardzo zadowolona bo też rozstępy na biuscie mi wyskoczyły czerwone a teraz śladu nie ma, a te które miałam wcześniej na tyłku też bardzo pojaśniały i są nie widoczne, także polecam jak najbardziej. Życzę Wam mile spędzonej niedzielii pozdrawiam :)
f2w39jcg9643e66r.png
 
Heyo! Jeziu dziewczyny ja też zaczynam mieć schizy co będzie jak zacznę rodzic. Mąż codziennie chodzi do pracy na 14 i jeździ tirem w dalekie trasy. I to mnie martwi, bo co ja zrobię z sobą no i córka? Przecież mąż nie wróci do domu za godzinę :-( musimy jakoś to rozwiązać
 
reklama
Ja odpukac nie mam wogole rozstępów, smaruje się codziennie palmersem, ale to chyba zasługa genów aniżeli kremu :p
 
Do góry