reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Alunia - extra wiesci

Bluelovi - synek sie bawi z mamusia :D

Schauma - daj znac po wizycie. Zdrowka dla corci

Dziewczyny podpowiedzcie bo zrobilsm pranie i tak patrze ze te pieluszki tetrowe takie ladne proste. Musze je prasowac czy nie? Heh na latwizne chce isc wiem;) ale przy corci pamietam ze tylko przy pierwszym praniu prasowalam poxmiej olalam bo nie nadarzalam i bylo ok.
Ubranka wypraduje na bank ale te pieluszki:confused: podpowiedzcie please:D
 
Bluelovi już się nie możesz doczekać? :) spokojnie poczekaj jeszcze :)

Schauma te wirusy teraz są straszne. Zdrówka dla córki a Ty bież jakąś wit c albo coś na odporność żebyś też się nie zaraziła.

Alunia w końcu po odpoczywasz we własnym łóżku :)

Kitki no ja bym wyprasowała :) na początek mam wszystko poprasowane, później pewnie też odpuszczę jak już nie będę nadążać :P

Ja już dzisiaj mam posprzątane, zakupy zrobione, obiad tylko dla siebie więc coś na szybko sobie zrobię. Znów mi się ząb mądrości wyżyna :/ już w czasie ciąży raz miałam epizod z tym zębem ale przeszło i teraz znów o sobie przypomina :/ takie drażniące uczucie bo dziąsło spuchnięte i mi to przeszkadza ;/
 
Kitki ja bede prasowac, ale mna sie w tych kwestiach nie ma co sugerowac bo prasowanie mnie relaksuje :D ubolewam tylko, ze ciezko stac nad deska z brzuszkiem ;)
 
Dzięki dziewczyny za rady, syrop z cebuli i oklepywanie stosujemy, ale od wczoraj mała już w ogóle nie kaszle i chrypy też już nie ma, za to w nocy nie mogliśmy jej zbić temperatury. O 20 podałam paracetamol bo miała ponad 39 a o 22 nadal ponad 39 stopni. Zaczęliśmy jej robić okłady mokrym ręcznikiem na nogi i o 23 podałam ibuprofen. I dopiero po tym około 1 w nocy temperatura spadła. Od rana temp 36,6, świetny humor, zjadła kanapki na śniadanie i dużo piła ale nie wiem skąd dostała rozwolnienie i co chwila muszę jej pieluchę zmieniać. Ja już sama nie wiem co to za diabelstwo, o 11.30 idziemy na wizytę.
 
Hej :)
Kitki no ja tez po prostu lubie prasować wiec mam poprasowane przynajmniej dzieciakom wszystko prasuje Damianowi do tej pory bo jakoś mi tak przyjemniej go "wypeasowanego" do przedszkola puścić :P
Schauma tak to teraz takie wirusy panują koleżanki chłopcy tez mieli ponad tydzień temp taka wysoka byli nawet w szpitalu ale nie leżeli tylko na badaniu. Paracetamol jest słaby mniejszym dzieciom to jak najbardziej ale też już teraz Damianowi syrop podaje jakiś typu Ibum bo czopek to już za chiny mu temp nie obniży a rozwolnienie może juz tak na koniec- oby, w każdym razie dziś lekarz zbada to wszystko zobaczy co i jak... niech zdrowieje szybciutko :)
Ja wczoraj trochę sprzątalam w tempie ślimaka oczywiście to w nocy mnie mięśnie bolały hehe taka formę mam świetna :)
Dziś sobie przypomniałam ze jeszcze ta chustę chciałam dla Bejbi miałam tu szukać ale koleżanka mnie uświadomiła ze jak w Pl za 250zl znalazłam to tu pewnie 200e wiec chyba zamówię do teściowej niech mi weźmie ze sobą bo sama pytała co nam zabrać ze bagaż wykupila :P
 
Martita w czwartek bedzie donoszona ,a ja juz sobie wyobrazam ile maly wazy ,bo na poczatku lutego wazyl 2.5 kg :0


Kitki ja sie bez bicia przyznaje ze nie mialam sily prasowac 18 sztuk tetry i je tylko zlozylam :D
 
reklama
Martita w czwartek bedzie donoszona ,a ja juz sobie wyobrazam ile maly wazy ,bo na poczatku lutego wazyl 2.5 kg :0


Kitki ja sie bez bicia przyznaje ze nie mialam sily prasowac 18 sztuk tetry i je tylko zlozylam :D
Prasowałam 15 sztuk tetry cały dzień- w 3 turach po 5 sztuk :happy2: ale tylko na start, potem raczej będzie tylko pranko;

Podczytuję Was dziewczyny, bo choć jestem w majówkach, to jednak mam i termin i wizję porodu skorygowaną zdecydowanie na kwiecień. Pozdrawiam!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry