reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ale przystojni ci marcowo-kwietniowi chlopcy!
Beatka swietnie ze laktacja sie rozkreca :D

Milka moja mi pare dni temu wywinela taki numer, czkawke czulam powyzej pepka z prawej strony a nie tak jak zwykle nad spojeniem lonowym. Oczywiscie zaczelam juz panikowac jak to ja :D pare godzin pozniej znow dostala czkawki i tym razem czulam ja nisko jak zwykle ;) Nie przejmuj sie, nawet jesli sie obrocil to pewnie za chwilke wroci do ulozenia glowkowego ;)
 
reklama
Dziewczyny wybaczcie ze się nie odnoszę do tego co piszecie, ale nie mam czasu nadrobić wpisów. Choć jestem bardzo ciekawa co tam się u Was dzieje.

Melduje co u nas. Rano był malutki przyrost wagi - 40 gram. Wywołało to u mnie euforię radości bo przestalismy tracić :) teraz serce bije mi bardzo mocno na myśl o ważeniu wieczornym. Ania nadal na solarium, jutro będziemy badać czy bilirubina spada. Karmię odciagnietym pokarmem z butelki plus trochę mleka modyfikowanego. Czasem przystawiam do piersi i całkiem ładnie łapie ale jest jeszcze trochę za bardzo ospała żeby polegać na tym co sama wyssa. Jestem padnięta bo prawie nie śpię od tygodnia, tylko 2-3h na dobę. Ale adrenalina mnie trzyma.
 
Hej, ja dziś na szybko, bo już padnięta jestem. Miałam dzis ktg-wyszło prawidłowo-i materiał pobrany do badania w kierunku gbs. Rano z rozpędu pojechałam nie do tej przychodni co trzeba, potem znów wsiadłam w metro nie w tą stronę, a na koniec jeszcze wybrałam zły autobus i pojechałam na jakąś pętlę, ehhh. dzień bez mózgu
Lekarz, niestety, nie zrobił usg, a tak na to liczyłam :/
Pytałam, czy coś można zrobić z puchnięciem rąk, powiedział, ze nie, zalecił mierzyć ciśnienie. Ja dziś w ogóle cała opuchnięta jestem: nogi, ręce, twarz. policzki mam jak po botoksie ;)
Ale ja tu o pierdołach, a Beacie należą się gratulacje i uściski :) Kochana, cieszę się, że obawy okazały się być na wyrost :) Oby Damian ładnie przybierał na wadze, a mamusia w końcu odetchnęła z ulgą :)
Fenika, ale Ci się trafiły niepomocne jędze, a przecież po porodzie tak silne emocje potrafią ogarnąć kobietę, że jedno krzywe spojrzenie może spowodować potok łez i załamanie. One powinny to wiedzieć najlepiej i służyć wsparciem, wykazać się zrozumieniem. Nie poddawaj się przygnębieniu, jeszcze trochę i wyjdziecie do domu :)

Odkryłam, że komuś wystawiłam ocenę "niezbyt mądre" nie wiem komu. nie wiem kiedy i mam nadzieję, że adresat nawet tego nie zauważył ;)

Annika zdrowia dla Kacperka, a Tobie szybkiego powrotu do formy :)
Renia nie daj się chorobie!
 
Ostatnia edycja:
Tak, Kacperek oddycha już sam. Mimo to jest osłabiony. Robią mu multum badań i cały jest pokłuty. To taki mój kochany Okruszek ❤
 

Załączniki

  • WP_20160317_21_54_52_Pro.jpg
    WP_20160317_21_54_52_Pro.jpg
    603,6 KB · Wyświetleń: 124
Drobi jak mierzysz cisnienie to masz prawidlowe?
Puchniecie na koncowce w ciazy to norma, pod warunkiem, ze po odpoczynku w nocy opuchlizna znika.

Annika cudownego masz synka :*
 
reklama
Drobi jak mierzysz cisnienie to masz prawidlowe?
Puchniecie na koncowce w ciazy to norma, pod warunkiem, ze po odpoczynku w nocy opuchlizna znika.

Annika cudownego masz synka :*
Martita, ja mierzę tylko przed wizytą u lekarza i zawsze mam prawidłowe. A opuchlizna u mnie z rana nawet jakby większa. Dziś obudziłam się cała opuchnięta i do tej pory trochę mi tylko zeszło z rąk, na tyle że mogę zginać palce niemal nie odczuwając bólu, a nogi i twarz bez zmian.
 
Do góry