reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

ojej Alunia nie dziwie się, że się martwisz, ale na pewno lepiej że podłączyli ją pod monitor i obserwują. To na pewno stan przejściowy, malutka na pewno też zmęczyła się porodem. Wiem, że Ci smutno, że mała nie leży przy Tobie, ale wszystko dla Jej dobra.
Kiedyś czytałam na forum wrześniowym 2013, że dziewczynę bez wód wysłali do domu i kazali przyjechać jak pojawią się skurcze i przyjechała chyba po 3 dniach i urodziła zdrowe dziecko. Ona mieszkała w Norwegii i tam podobno są takie standardy,
 
reklama
Alunia pewnie sie martwisz, ale ze mna na sali byla dziewczyna z corka co wlasnie miala slaba saturacje, lekarze mowili ze to moze byc adaptacyjne. Pewnie beda ja dluzej obserowowac. Tylko dziwne, ze nie mozesz jej dostac na chwile do karmienia, a masz laktator zeby sciagac mleko, moze moglyby jej podac?
 
Alunia - nie zazdroszcze stresu ale bedzie dobrze! Zobaczysz. Moja cora po cc. Mialam byc 4 w kolejce ale wzieli mnie jako 2 bo pod ktg malej tetno skakalo. Plakala po urodzeniu. Dostala niby 3x9 pkt ale tez ja dobe monitorowali. Lezala podobno w inkubayorku pod takimi elektrodami poprzyczepianymi do klatki piersiowej. Maz mi mowil bo byl kilka razy. Raz ja przyniesli ale na krotko chyba zeby tylko przystawic do piersi i zabrali i juz jej tego dnia nie dali. Ja lezalam nietomna po cc wiec jakos tak obojetnie to znioslam. Na drugi dzien juz bylo ok. Takze poczekaj spokojnie niech posprawdzaja wszystko. Nie martw sie. To dobrze ze sie troszcza o malutka

Polianna - cudna corcia i widac ze taki prawdziwy dorodny noworodek a nie taka kruszynka
Moja corka i ja jestesmy alergikami i niestety jej czesto tez na wiosne tak alergia wychodzi, nosem i katarem. A juz drzewa pyla. Dobrze ze ma te postac bo ja kataru nigdy nie mam za to mnie od razu dusi. Mam wziewy i astme. Ale na szczescie w ciazy mi sie cofnelo, tzn. cala ciaze mam spokoj a bardzo sie tego balam
 
Taak mam pobudzać i ściągać i będziemy ją karmić.
Mam nadzieję ze będzie dokładnie tak jak piszecie.
Mała była bardzo zmęczona porodem, ja zle oddychalam przez co jej nie dotlenialam. 4 dawki znieczulenia pewnie też swoje zrobiło:-/
 
Alunia ogromne gratulacje! Życzę Wam żeby mała jak najszybciej doszła do siebie, moze to stres poporodowy. U mojej starszej wykryli podwyższone crp i tez musieliśmy być dłużej w szpitalu bo podejrzewali jakieś zakażenie a okazało sie ze to tylko stres poporodowy bo następnego dnia samo zaczęło spadać. Niech poobserwuja Marcelinke, wszystko bedzie dobrze :* trzymaj sie kochana.
 
Kitki u nas tez alergie w pełni wiec moze rzeczywiście to alergiczne tylko. Tez czekam na wieści od dzoany, mam nadzieje ze juz tuli Julcie.
 
Alunia, wyobrażam sobie co czujesz widząc obok inne matki z dziećmi... pomyśl, że mała jest w dobrych rękach i już niedługo będziecie się mogły sobą nacieszyć:)
 
U nas zaczynaja sie problemy brzuszkowe, Igor mi stękał przez pół nocy mimo ze go odbijam po każdym karmieniu. Nie płakał tylko tak stękał i jęczał przez sen a ja spać nie mogę bo widzę ze go coś meczy, potem spał u mnie na brzuchu to było lepiej trochę. Pamietam ze z Laura było to samo. Tak jak mówi moja położna ze kolki to ma mało dzieci ale wzdęcia to maja prawie wszystkie.
 
reklama
Schauma u nas tez juz bolał 2 razy jeszcze nie aż tak bardzo bo Damian wył po pół nocy a Dominiczek chwilkę się meczyl. Ja juz uważam bardziej na dietę żeby nic ciężkiego nie jeść no ale i tak.. Zaczęłam brać probiotyk.
 
Do góry