reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki, Trix kciuki mocno zaciśnięte! :)

Mi w szpitalu po cc dali morfine zaraz po operacji a mimo to córkę do karmienia dostałam....

Co do problemów ze znieczuleniem to w wielu dużych szpitalach tak bywa. Jest jeden anestezjolog i może być przy jakiejś opracowanie i wtedy problem. .. Gazu podobno lepiej nie używać bo zamiast znieczulac to kręci się od niego.w głowie i podobno jest to bardzo niemile uczucie.

Kunoichi 60 km to nie jest dużo jeśli na trasie nie ma korków. Może uda się z kimś znajomym umówić bo to co piszesz o szpitalu bliżej Ciebie jest skandaliczne. ..

Kasiunia nie martw się waga, mi położna powiedziała ze 20 g dziennie to norma a 30 przybierają takie pączuszki :) Jedzeniem nienmartw się tak bardzo, doniesienia naukowe mówią ze można jesc w zasadzie wszystko. Czytałam super akrylu na ten temat, jak uda mi się go odnaleźć to prześle.

My byliśmy u dwóch pediatrow w tym tygodniu. Jeden powiedział nam tak jak już pisałam ze mała ma wzdęcia bo się przejada a drugi ze dlatego ze nie toleruje laktozy. Ten drugi dodał ze powinnam ograniczyć produkty mleczne co jest absurdem i mu się popierdzielila nietolerancja z alergią na białko mleka krowiego. Poza tym jak mu powiedziałam ze od 2 dni nie było kupy to straszył ze do szpitala mamy jechać. A mała jest karmiona wyłącznie piersią wiec i do 10 dni może nic nie być. Jak tu ufać lekarzom :///

Ania jest nadal bardzo żółta :( będziemy mieć w poniedziałek wynik bikirubiny. Stresuje się tym mocno :(
 
reklama
Fenika ja sie wlasnie najbardziej obawiam tego o czym piszesz - niekompetencji pediatrow i stawiania diagnoz bez jakichkolwiek badan :/ dziecko kp ma problemy - wina mleka/diety matki, przejdz na wode z suchym chlebem albo podawaj mm; dziecko mm ma problemy - to na pewno przez zle dobrane mleko, alergie, nietolerancje i tak bez konca. I ciagle slysze ze zamiast zrobic jakies badania to lecza na slepo, a nuz pomoze :/
A tu mlody rodzic, czesto niedoswiadczony, przeciez komus powinno sie zaufac a kazdy mowi co innego :/
 
Mrciosz i pozostale mamusie ktore urodzily na dnuach ogromne gratulacje.
Kitku, trx trzymam kciuki zaxwaszecdzisiejsze cc
 
Mój Antoś te ma żółtą buźkę, ale z nóżek o raczek już zeszło (tak schodzi żółtaczka). Fenika mój mały od początku robi 5-6 kup dziennie - tyle powinno być według mojej położnej. Nie mowie, że to co napisalas, że kupy może nie być 10 dni jest nieprawdą, bo poprostu się na tym nie znam. Najlepiej podpytać pediatre. Moja córcia miała nietolerancje laktozy, pomogly kropelki z laktazą podawane przez 3 miesiące.
Dziewczyny Tric i Kitki dajcie znać kochane jak będziecie mogły
 
Schauma moja to ssak wielki dlatego tak rośnie :-D
Ja tak mam przed każdym spacerem :p
Fenika masz rację przy kp dziecko może nawet tydzień nie robić kupki
Schauma trzymam kciuki za bilirubine żeby było ok
Fenika i za was też było ok
U nas dziś ciężki dzień, oduczam córcie od smoczka jest ciezko. Pogoda ładna ale strasznie wieje, co do dostawki to sprzedaje ja wystawię na stronie na fb co ja kupiłam sami zaproponowali

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry