reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dziewczyny potrzebuję pomocy:hmm: jak przyjechałyśmy z Małą ze szpitala, to dostałam od męża piękny prezent w ramach podziękowania za piękną córeczkę i że dałam radę tyle czasu się męczyć na porodówce. Teraz ja chciałabym mu coś dać, za to, że miałam w nim bardzo duże wsparcie, że mi bardzo pomagał fizycznie i psychicznie. Czy macie jakiś pomysł co mogłabym mu dać?
 
reklama
Martita Dominika brzuch nie boli, nie ma wzdęć, kupy są przy każdym karmieniu. Bolał go lekko 2 razy w pierwszym tygodniu później już nie i oby tak zostało :D
 
Alunia o kurcze, dobrze ze jakos poradzilas sobie. A do spania ukladasz ja na boku zeby to co sie uleje sie nie cofalo?

dzoana a co maz lubi?

reniabto trzymam kciuki zeby tak zostalo :)
 
Kitki trix gratulacje!!!

Dużo jeszcze mamy dziewczyn w dwupaku???

Martita ale Ci zadroszcze ze juz masz spokój z bólami brzuszka. Ja nie mogę patrzeć jak moja się meczy. Nie wyje przy tym ale widzę ze cierpi. Ja od 3 dni daje sab simplex, zobaczymy czy pomoże. Martita jak często i w jakich dawkach dawalas espumisan?
 
Alexia ja kupilam Espumisan 100 i podawalam na poczatku po 7 kropli do kazdego jedzenia ale nie czesciej niz co 3 h, a potem 10 kropli. Espumisan i Sab Simplex to ta sama substancja tylko inne dawkowanie.
 
Martita dobrze ze problemy z brzuszkiem minęły u nas też poprawa
Alunia to miałaś stres u nas też już tak było że noskiem poleciało ale ja odrazu odciagnelam aspiratorem, biedne maluszki
Alexia moja też czasami się tak męczy :-( mam i sab i espumissan i pomaga
Dzoana ja dostałam za urodzenie pierwszej łańcuszek i zawieszke :-D teraz nic za drugą :p
Ile chciałabyś wydać :-D?

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zastrzelcie mnie! Aż mi wstyd, że tyle mnie nie było.

Po porodzie do mnie dotarło jak mało, pomimo książek i szkoły rodzenia, wiem i że instynkt macierzyński to nie wszystko. Więc jak Mały śpi to też śpię, albo czytam miliony artykułów, w ,między czasie robię w domu wszystko bo Mąż wrócił do pracy i pakuję nas do przeprowadzki, urwanie głowy :o

Zwłaszcza, że też Filip ma kłopoty brzuszkowe, pręży się, płacze, macha nogami...Masaż nie pomaga, gimnastyka nóżek też nie, ukłądanie na brzuszku również. Kupiłam Bobotic, poprawa jest taka, że łatwiej puszcza bączki (chociaż nie zawsze), ale zaczęło działać po kilku dniach stosowania dopiero. Zresztą mam wrażenie, że wraz z 5 tygodniem zaczął się skok rozwojowy, bo mam w domu diabełka, któremu sen nie jest potrzebny jak widać do funkcjonowania ;)

Bardzo Wam wszystkim rozpakowanym gartuluję zdrowych i pięknych pociech :) <3
Pozwolę sobie pochwalić się,
Filip, ur. 24.03.2016 o 9:12 :D , 3750 g , 55 cm, 10/10 pkt. <3
 

Załączniki

  • IMAG0143.jpg
    IMAG0143.jpg
    502,6 KB · Wyświetleń: 128
  • FB_IMG_1460981793862.jpg
    FB_IMG_1460981793862.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 131
Infini jejku jest piękny <3 fajnie ze się odezwałaś, problemy z brzuszkiem u kilku maluszków z forum są niestety:-( ja podaje espumissan lub sab simplex może u was też pomoże. Moja córeczka też mniej śpi już jest więcej aktywna rosną nam maluszki to będą mniej spać teraz :-)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry