reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Witam się i ja ... jestem mamą kwietniową 2007 i wszystko wskazuje na to,że kwiecień 2017 tez będzie szczęśliwy :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
I ja witam jestem mamą Aurelki- wrzesień 2013 i wychodzi na to, ze do Was dołącze. Dziś powinnam mieć @, nie przyszła a na teście druga kreseczka, cieniutka ale jest ;)
 
byłam 2 dni temu u ginekologa i powiedziała mi, że jestem w 6 tyg, termin na 4 kwietnia :) tylko jedna rzecz mnie niepokoi, pęcherzyk ma tylko 5,5 mm .. nie jest przypadkiem za mały jak na ten tydzień? jestem na Luteinie, bo ciąza jest zagrożona(raz już poroniłam):(
 
Witam :)

Mam jednego szkraba z października 2014 r. Teraz termin wychodzi mi na 17 kwietnia :) Zaliczyłam już wizytę u gina po leki ze względu na wcześniejsze 2 poronienia (luteina i Acard, ale Acardu w sumie nie biorę, bo dalej karmię synka :) ).

Przyznam Wam, że nie pamiętam za bardzo objawów z synkowej ciąży... Jak się czujecie? Ze strony brzucha parę razy czułam nabrzmienie, a teraz nic i trochę mnie to stresuje...
 
Maes - dziwny ten Twój gin, tak z lekka niekompetentny... :/ Jak gin nie umie okreslic wieku ciazy. Po pierwsze na bank nie 5 tydzien, bo serduszko zaczyna bic 28 dni od zaplodnienia - 6/7 ;)

W poprzedniej ciąży L4 dostałam w 5 tc.

Teraz poszlam do lekarza po leki (luteina) i w 4 tyg 4 dniu byl widoczny pecherzyk, ale na oko (za slaby sprzet, by zmierzyc) wedlug lekarki tak na 4 tydz. Wiec stres mam okropny...
Do mojego gina jestem zapisana na 29 sierpnia.
 
Spokojnie u mnie też nie widać jeszcze zarodka. Przeważnie widać dopiero gdy pecherzyk ma ok 20 mm. Ja na pierwszym usg byłam ponad tydzień temu i miało 2.8 mm a już tydzień później ze względu na bole pecherzyk ma 1.8 cm a zarodka jeszxze nie widać. .. za szybko chodzimy do lekarza i stad ten stres. ..
 
Dziewczyny spokojnie, zobaczycie że przy następnej wizycie wszystko będzie widoczne tak jak należy.
Ja bym u gina w 6tc i jest zarodek z bijącym serduszkiem.
Anula88 i Agatix, Cyntia85 Witajcie :)
 
Maes - dziwny ten Twój gin, tak z lekka niekompetentny... :/ Jak gin nie umie okreslic wieku ciazy. Po pierwsze na bank nie 5 tydzien, bo serduszko zaczyna bic 28 dni od zaplodnienia - 6/7 ;)

W poprzedniej ciąży L4 dostałam w 5 tc.

Teraz poszlam do lekarza po leki (luteina) i w 4 tyg 4 dniu byl widoczny pecherzyk, ale na oko (za slaby sprzet, by zmierzyc) wedlug lekarki tak na 4 tydz. Wiec stres mam okropny...
Do mojego gina jestem zapisana na 29 sierpnia.

Tez mnie bardzo dziwi jego podejście. Niestety nie jest to "moj" gin do którego zawsze chodzę, ponieważ przez 4 msc jestem poza miejsce zamieszkania. Dopiero wracam we wrzesniu i wtedy bede mogła pójść do lekarza, któremu w pełni ufam :) po 2 badaniach stwierdził, ze sie "pogubił", który to tydzień i dopiero za 2 tygodnie powie mi dokładnie datę porodu co do dnia, określając po wielkości dziecka :) na moje pytanie, który to tydz odpowiedział, ze 5. Dla mnie tez jest to dziwne :) chociaz przyznam, ze wszystko wskazuje na to, ze 5/6 :) ten gin jest wyjątkowo małomówny co mnie bardzo irytuje, ale ma najlepsze opinie pod względem "profesjonalizmu" i kogo sie nie pytam, na terenie polecają tylko jego:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bylam pierwszy raz u lekarza w 6w4d i widzialam dzidzie i pieknie bijace serduszko [emoji3]

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
reklama
Maes bez kitu dziwny lekarz. Przecież mógł wstępnie określić tc z om. Dobrze że nie długo wracasz do domku i pojdziesz do swojego lekarza.
Ja też chcę zmienić swoją gin, prowadziła mi ciążę z córką ale nie zbyt bylam z niej zadowolona, nie to że się płaci za wizytę 130zl to jeszcze trwają może z 5 minut.
 
Do góry