reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry dziewczyny! :) Jak się dziś czujecie? U mnie w końcu świeci słońce to i więcej sił do działania :)
W kwestii tego kto wie - powiedziałam jedynie siostrze ale idziemy dziś na urodziny przyjaciółki więc gdy odmówię drinka na pewno się domyślą ;)
 
Dzień dobry:) u mnie też słoneczko i niech tak zostanie bo tego deszczu mam powyżej uszu:no2: czuję się bardzo dobrze - myślę ze wszelkie objawy ciąży pojawia się dopiero ok. 6t więc mamy jeszcze na nie czas:rolleyes: a jak w pracy? Mówicie od razu czy czekacie do 12 tc?
 
Obawiam się tych objawów bo w pierwszej ciąży miałam straszne nudności i wymioty. Oby teraz było łagodniej.
Prowadzę własną działalność więc jedynie w przyszłym miesiącu poinformuję księgową :)
 
Obawiam się tych objawów bo w pierwszej ciąży miałam straszne nudności i wymioty. Oby teraz było łagodniej.
Prowadzę własną działalność więc jedynie w przyszłym miesiącu poinformuję księgową :)
Ja w pierwszej ciąży czułam się rewelacyjnie - parę razy złapała mnie zgaga i czasami wieczorne nudności - mam nadzieję że teraz będzie tak samo:rolleyes: każda ciąża jest jednak inna - siostra druga ciążę przechodziła zupełnie inaczej niż pierwsza po części dlatego że już jedno dzieciątko miała i nie miała czasu aby się nad sobą rozczulać;)
 
Ja póki co objawów nie mam dziś 5 tc 1 dzień.Tylko piersi zabola i do toalety biegam.No i może zmęczenie większe[emoji4].Chyba, że jeszcze nie mam bo przyjdą [emoji15].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a jak obliczacie datę porodu? Same liczycie czy korzystacie z kalkylatorow w necie? Mi na różnych kalkulatorach różnie pokazuje i rozbieżność mam między 30.03-02.04:confused: ciekawe jak mi lekarz wyliczy:D ja chyba zacznę skreślić dni w kalendarzu do tego 8.08:rofl:
 
Do góry