reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witam kwietniowe mamy. Na wstępie proszę o wyrozumiałość. Jestem świeżynką, jeśli chodzi o jakiekolwiek forum :) Arwena: upałów nie znoszę bo źle się czuję nawet nie będąc w ciąży. Mam póki co jedną zachciankę: nie zwymiotować w miejscu publicznym :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Masz już mdłości? W pierwszej ciąży u mnie zaczęły się trochę później ale dłuuuugo mnie męczyły. Oby tym razem było lepiej.
Z tego sposobu, który podałaś termin też obliczają lekarze jednak chyba najbardziej wiarygodny jest ten z usg.
 
reklama
Witam kwietniowe mamy. Na wstępie proszę o wyrozumiałość. Jestem świeżynką, jeśli chodzi o jakiekolwiek forum :) Arwena: upałów nie znoszę bo źle się czuję nawet nie będąc w ciąży. Mam póki co jedną zachciankę: nie zwymiotować w miejscu publicznym :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 5 tydzień i zero mdłości pierwsza ciąża i nie bardzo wszystko czaję [emoji3] w którym tygodniu miałyście?

Agnes
 
Ja 5 tydzień i zero mdłości pierwsza ciąża i nie bardzo wszystko czaję [emoji3] w którym tygodniu miałyście?

Agnes
Mnie "złapały" ok 8 tygodnia. Nawet zakupów nie mogłam zrobić bo jak poczułam np mięso od razu było mi niedobrze. W domu wystarczyło, że otworzyłam lodówkę i od razu musiałam biec do toalety. Jednak nie w każdej ciąży muszą być mdłości :)
 
Mnie "złapały" ok 8 tygodnia. Nawet zakupów nie mogłam zrobić bo jak poczułam np mięso od razu było mi niedobrze. W domu wystarczyło, że otworzyłam lodówkę i od razu musiałam biec do toalety. Jednak nie w każdej ciąży muszą być mdłości :)
To jeszcze mam czas ale mam nadzieje ze ich nie bedzie w sumie to nie wiem czy to zalezy od czego ale ja w zyciu moze 2 razy wymiotowalam

Agnes
 
Masz już mdłości? W pierwszej ciąży u mnie zaczęły się trochę później ale dłuuuugo mnie męczyły. Oby tym razem było lepiej.
Z tego sposobu, który podałaś termin też obliczają lekarze jednak chyba najbardziej wiarygodny jest ten z usg.
Jakieś zaczątki. W pierwszej ciąży nie miałam wcale. Zobaczymy jak będzie teraz...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co ciąża to inaczej. W pierwszej od początku (nawet gdy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży) cierpiałam na bezsenność. Budziłam się o 2.30 i do 5 nie byłam w stanie zasnąć. Potem doszły mdłości więc byłam jak cień człowieka.
Teraz jedynie czuję się jakbym była lekko przeziębiona.
 
Wyliczenia z usg co do terminu będę miała 10 sierpnia. Dam znać czy się pokryje. W pierwszej ciąży nie dość ze moje, gin i usg się pokryly to zgodnie z wyliczeniami tego dnia urodziłam :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co ciąża to inaczej. W pierwszej od początku (nawet gdy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży) cierpiałam na bezsenność. Budziłam się o 2.30 i do 5 nie byłam w stanie zasnąć. Potem doszły mdłości więc byłam jak cień człowieka.
Teraz jedynie czuję się jakbym była lekko przeziębiona.
A wiesz ze mnie też zlapalo coś na kształt przeziębienia. Mam taki nieregularny katar. Pojawia się i znika w ciągu dnia. Nie ma reguły. Względnie pomaga płukanie nosa... Co do bezsenności to w tej ciąży budzę się już od kilku dni przed 5 i juz nie mogę usunąć (zwykle wstawał ok 7.)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyliczenia z usg co do terminu będę miała 10 sierpnia. Dam znać czy się pokryje. W pierwszej ciąży nie dość ze moje, gin i usg się pokryly to zgodnie z wyliczeniami tego dnia urodziłam :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie zupełnie się nie pokryło. Lekarz wyliczył na 02.04, z usg 25.03 a urodziłam 14.03 :) Zobaczę jak to teraz będzie. Nie mogę się doczekać wizyty u lekarza a to jeszcze 8 dni :/
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Czy planujecie albo w poprzednich ciążach ćwiczyłyście? Nie mówię o intensywnych zajęciach raczej pilates albo zajęcia na zdrowy kręgosłup. Jeśli tak to czy na początku ciąży czy tylko w 2 trymestrze?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry