reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja w pierwszej ciąży czułam się rewelacyjnie - parę razy złapała mnie zgaga i czasami wieczorne nudności - mam nadzieję że teraz będzie tak samo:rolleyes: każda ciąża jest jednak inna - siostra druga ciążę przechodziła zupełnie inaczej niż pierwsza po części dlatego że już jedno dzieciątko miała i nie miała czasu aby się nad sobą rozczulać;)
Haha co racja to racja ;) aczkolwiek przy wymiotach chyba nawet córka mi nie pomoże :)
Odnośnie terminu to teraz wyliczyłam w kalkulatorze ale i tak lekarz podał mi inną (w pierwszej ciąży). Między datą wyliczoną przez lekarza a z usg było 7 dni różnicy.
 
reklama
Haha co racja to racja ;) aczkolwiek przy wymiotach chyba nawet córka mi nie pomoże :)
Odnośnie terminu to teraz wyliczyłam w kalkulatorze ale i tak lekarz podał mi inną (w pierwszej ciąży). Między datą wyliczoną przez lekarza a z usg było 7 dni różnicy.
Ha ha:rofl: prawda - przy wymiarach nie pomoże:rolleyes2: ale będę trzymać kciuki aby wszystkie nas te wymioty jednak ominęły:D
 
Dziewczyny a jak obliczacie datę porodu? Same liczycie czy korzystacie z kalkylatorow w necie? Mi na różnych kalkulatorach różnie pokazuje i rozbieżność mam między 30.03-02.04:confused: ciekawe jak mi lekarz wyliczy:D ja chyba zacznę skreślić dni w kalendarzu do tego 8.08:rofl:
Mi też tak wychodzi ,ale przeważnie 31.3, ale to jeszcze lekarz zweryfikuje.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny :) 8.20 a u mnie już 25stopni! Ale będzie upał :)
Leżę, leżę i mam ochotę na krokiety z kapustą [emoji23] (choć zwolenniczką krokietów nigdy nie byłam ;) ). Macie już jakieś zachciankowe napady? [emoji4]
 
Witam kwietniowe mamy. Na wstępie proszę o wyrozumiałość. Jestem świeżynką, jeśli chodzi o jakiekolwiek forum :) Arwena: upałów nie znoszę bo źle się czuję nawet nie będąc w ciąży. Mam póki co jedną zachciankę: nie zwymiotować w miejscu publicznym :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a jak obliczacie datę porodu? Same liczycie czy korzystacie z kalkylatorow w necie? Mi na różnych kalkulatorach różnie pokazuje i rozbieżność mam między 30.03-02.04:confused: ciekawe jak mi lekarz wyliczy:D ja chyba zacznę skreślić dni w kalendarzu do tego 8.08:rofl:
Cześć. Gdzieś wyczytałam ze od pierwszego dnia ostatniej miesiączki trzeba odjąć trzy miesiące i dodać 7 dni. W moim przypadku: 3 lipiec - 3 mce = 3 kwiecień + 7 dni = 10 kwiecień.... tak na marginesie mam nadzieję że wyliczenia się nie sprawdzą i termin przesunie się choć o 1 dzień.... bo jak tu dziecku w taki dzień wyprawiac urodziny... nie wypada :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry