reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
No rozumiem, ale tak krytykujesz ten system Polski a chyba jednak nie jest taki zły...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie rozumiem o co Tobie chodzi i po co to ciągnąć. Jestem wolnym człowiekiem i chyba nikt mi tego nie zabroni. Skorzystać z badań laboratoryjnych prywatnie. W niemczech jest do tego trudniej się dostac i pochłania to wiecej czasu wiec jesli juz jade do rodzinnego domu 1400 km to chyba nie robie wielkiego grzechu gdy zrobie te badania przy okazji.

Agnes
 
Ja nie rozumiem o co Tobie chodzi i po co to ciągnąć. Jestem wolnym człowiekiem i chyba nikt mi tego nie zabroni. Skorzystać z badań laboratoryjnych prywatnie. W niemczech jest do tego trudniej się dostac i pochłania to wiecej czasu wiec jesli juz jade do rodzinnego domu 1400 km to chyba nie robie wielkiego grzechu gdy zrobie te badania przy okazji.

Agnes
O nic mi nie chodzi... zapytałam grzecznie więc się nie oburzaj... nie lubię uogolniania, że u Was super a u nas daremnie. Są plusy i minusy tu i tu po prostu...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy grzecznie to było to nie wiem bo odczułam to jakbyś po prostu ze złością to napisała czy by skorzystała. Ja nic nie ogólniałam. To ze sa plusy i minusy tu to jasne chyba napisałam ze jesli mialabym blizej do granicy to bym podjechała i zrobiła te badania bo jest to łatwiej dostępne w Polsce i to jest fajnie.
O nic mi nie chodzi... zapytałam grzecznie więc się nie oburzaj... nie lubię uogolniania, że u Was super a u nas daremnie. Są plusy i minusy tu i tu po prostu...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom


Agnes
 
reklama
Do góry