reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
U mnie zawsze są wieczorem. Teraz pojawiają się też rano. W dzień szczególnie jak jestem "na chodzie" to nie czuję, Maleńka pewnie śpi.
Też dziś się zastanawiałam nad tymi ruchami bo moja mała od tygodnia coraz bardziej rozszalała była - długo czekałam na ruchy bo pojawiły się z 2 tyg temu moze3 ale tak delikatnie wiadomo a od tyg to już ja czułam a wczoraj mało co i dziś jak wstałam też i już się zaczynałam martwić to się odezwała ;) ale może z 5 min i cisza ,weszłam tutaj i natrafiłam na Wasze posty i w chwili kiedy zaczęłam odpisywać mała zaczęła dawać czadu hehe :) myślę że tak jak ktoś napisał zależy od ułożenia , chyba a właśnie od kiedy te ruchy powinno się liczyć ? Od którego tygodnia już przy ciszy jechać sprawdzać i co myślisz o detektorach ruchu płodu
 
Ja pytałam ostatnio na USG lekarza czemu to moje dzieciątko takie ruchliwe jest bo więcej nie śpi niż śpi .To powiedział że taki już jest i że lepiej jak dużo się rusza już mało bo sobie ćwiczy, jeszcze w czwartek mojej gin zapytam o te ruchy
 
A co myślisz o tym sprzęcie by samej badać bocie serduszka ?

Od poczatku nie mialam detektora. Czasem ciezko podobno znalezc bicie serca dziecka i jeszcze gorzej panika. Teraz jak sie rusza to nie widze sensu tego kupic.

Oj i ja się rozchorowałam. Ale walczę ;) Byłaś u lekarza czy sama domowymi sposobami się leczysz?
Dużo zdrowia !

Nie bylam u lekarza. Moj przyjmuje dopiero we wtorek.
Trzeba isc jak pojawia siw temperatura, ona jest grozna dla dziecka na tym etapie. U mnie 36,3 wiec mysle, ze to krtan
 
Od 28 tyg sie liczy. 10 na dzień ma byc. Dopiero jak nie rusza sie wcale to jest sie czym zmartwic. Teraz moga byc nieregularne. Chociaz wiem, ze latwo sie mowi
masz rację, jednak wszędzie mówią że ma być ich 10 ale na godzinę. należy położyć się na lewy bok i przez godzinę notowac ruchy. oczywiście w czasie jego 'aktywności' - jak nie ma to wypić coś słodkiego lub zjeść aby maluszka pobudzić. kiedy jest mniej niż 4 to już alarm.

należy liczyc o podobnej porze dnia codziennie :)
 
masz rację, jednak wszędzie mówią że ma być ich 10 ale na godzinę. należy położyć się na lewy bok i przez godzinę notowac ruchy. oczywiście w czasie jego 'aktywności' - jak nie ma to wypić coś słodkiego lub zjeść aby maluszka pobudzić. kiedy jest mniej niż 4 to już alarm.

należy liczyc o podobnej porze dnia codziennie :)

Nigdy nie mam 10 w ciagu godziny.
 
reklama
Do góry