reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja zawsze miałam problem ze snem i jak się budziłam to nie mogłam zasnąć. Ale młoda mnie tak przeczołgała ze snem przez 1,5 roku, że teraz zasypiam w każdej pozycji i o każdej porze i już nie wiem co to znaczy mieć problemy ze snem 😂 Ja mam w ciąży jakoś dziwnie, bo póki co w nocy nie muszę iść do wc, ale rano sikam bardzo mało po nocy, a przed spaniem piję więcej niż zawsze.

@maartulka fajne te ciuszki - zaczynam się powoli przekonywać do niebieskiego :D W sumie nawet byłam w pepco w tym tygodniu i kupiłam bodziaka na dziale chłopięcym, ale był neutralny. Obok wisiały super ciuszki typowo chłopięce i łamałam się czy kupić i czy dziewczynka też będzie mogła je nosić - mogłam brać :p
właśnie ze ja na to nie wpadłam wcześniej ! Ja musze pożyczyć od kogoś dziecko na kilka dni to będę spała bez problemu 🤪🤗
 
@Asia34 witaj :) Aż mnie kręgosłup zabolał 😂

@Nadziejka2021 to moja się już nie nadaje, bo budzi się max 1 raz w nocy :p Ale i tak mogę podesłać - tak, byś mogła się psychicznie przygotować ;)
Moja też zazwyczaj przesypia całą noc, chociaż jak karmiłam piersią i jeszcze spała ze mną, to była masakra. Zraziła byś się do macierzyństwa widząc takie dziecię 😅 swoje to co innego. Chociażby krzyczało wniebogłosy, to przez okno nie wyrzucisz, bo jest zbyt słodkie i kochane🥰
 
Dziewczyny, czy ktoras sie podejmie okreslenia plci?:)
 

Załączniki

  • 4125B158-8D76-4068-81B5-75B3F265CE99.jpeg
    4125B158-8D76-4068-81B5-75B3F265CE99.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry