reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny czy macie jakieś fajne zabawki co naprawdę dziecko się zainteresowało? Ja dalej szukam prezentu na święta dla dwu latka mojego, szukam czegoś mądrego, żeby go wciągnęło i rozwijało hmm jakieś pomysły? 🤔😂
Mojego NIC nie interesuje na dłużej niż 5minut, więc też bym się chętnie dowiedziała czy istnieje jakaś cud-zabawka ;)
 
reklama
Ja zawsze szlam ze swoja, a robilam obciazenie juz omg 5razy
Taaa... ja mam o 18, a teraz siedzę na glukozie. Od rana nerwowo, bo poprzednio Pani z recepcji odsyłając mnie z kwitkiem gdy poprzednio nie mieli glukozy, bo im się skończyła nie dała mi skserowanego skierowania, a ta się uparła, że musi mieć skierowanie, a ja tłumaczę, że przecież jest u nich... zresztą dorabiałam jeszcze inne rzeczy z tego skierowania wcześniej i nie było problemu. Ostatecznie, żeby już dała spokój powiedziałam, że mam drugie skierowanie na portalu i jak pokazałam to dopiero odpuściła... A na koniec kazała zapłacić za glukozę [emoji2955] no szkoda, że jak 3 razy próbowałam podejść do badania to nikt nie uprzedził. Nie lubię takich akcji [emoji35] pierwszy raz się spotykam z tym, żeby płacić za glukozę przy badaniu.
 
reklama
Do góry