reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Ja pierwszą wizytę na prowadzenie ciąży mam umówioną na 22.08 😉 (będzie wtedy 7+3). Ale z racji tego, że od wczoraj mam bóle podbrzusza promieniujące do prawej pachwiny (owulacja była z prawego jajnika) to idę na szybką wizytę w poniedziałek, bo trochę mnie to martwi (beta przyrasta ładnie, ale to też nie zawsze jest wyznacznik, zwłaszcza że szybko dowiedziałam się o ciąży: owulację miałam 16.07 a 25 dostałam tachykardii, 26.07 był już test pozytywny... Więc szybko się zagnieździło...). Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok, boje się czy to nie pozamaciczna...
 
Ja pierwszą wizytę na prowadzenie ciąży mam umówioną na 22.08 😉 (będzie wtedy 7+3). Ale z racji tego, że od wczoraj mam bóle podbrzusza promieniujące do prawej pachwiny (owulacja była z prawego jajnika) to idę na szybką wizytę w poniedziałek, bo trochę mnie to martwi (beta przyrasta ładnie, ale to też nie zawsze jest wyznacznik, zwłaszcza że szybko dowiedziałam się o ciąży: owulację miałam 16.07 a 25 dostałam tachykardii, 26.07 był już test pozytywny... Więc szybko się zagnieździło...). Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok, boje się czy to nie pozamaciczna...
trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze
 
Ja pierwszą wizytę na prowadzenie ciąży mam umówioną na 22.08 😉 (będzie wtedy 7+3). Ale z racji tego, że od wczoraj mam bóle podbrzusza promieniujące do prawej pachwiny (owulacja była z prawego jajnika) to idę na szybką wizytę w poniedziałek, bo trochę mnie to martwi (beta przyrasta ładnie, ale to też nie zawsze jest wyznacznik, zwłaszcza że szybko dowiedziałam się o ciąży: owulację miałam 16.07 a 25 dostałam tachykardii, 26.07 był już test pozytywny... Więc szybko się zagnieździło...). Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok, boje się czy to nie pozamaciczna...
Widzę ze mialysmy owu i pierwszy pozytywny test w tych samych dniach 🙂 u mnie owu tez byla po prawej stronie i tez odczuwam takie klucie w prawej pachwinie głównie, czasem tez w lewej.
Oczywiście jesli sie martwisz o cp to najlepiej będzie szybko to skontrolować u gina. Trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok🤗
 
Mnie właśnie dzisiaj też pobolewa lewy jajnik z którego prawodpodobnie była owu patrząc na objawy. Już nie pamiętam jak to było 5 lat temu 🙈i się zastanawiam czy to normalne 🙈
 
Znalazlam taki artykuł który już mnie uspokoił 😅
 

Załączniki

  • Screenshot_20220805-190402_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220805-190402_Samsung Internet.jpg
    384,7 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry