reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Dziękuje za informacje:) na razie pytam tak w ramach przygotowania, bo raczej w tym msc.ciąży nie ma. Tylko u mnie sytuacja jest nieco inna, bo ja w poprzedniej ciąży byłam obstawiona masą leków (seksu też 0🤭). Obecnie nadal kp i nie bardzo chciałabym jeszcze z tego rezygnować. Chyba po prostu muszę indywidualnie skonsultować się ze swoim gin.czy leki, które powinnam przyjmować w ciąży nie szkodzą przy karmieniu. Jeszcze raz dziękuje, że podzieliłyście się swoim doświadczeniem:)
Życzę spokojnych kolejnych 9msc.i szczęśliwego rozwiązania🙂✊
wszystko zależy myślę od tego na ile ciąża będzie zagrożona bo przyjmowane leki myślę że będą bez wpływu na karmienie skoro mogą być stosowane w ciąży 😀
Życzę powodzenia. Będzie dobrze, każdy problem da się jakoś rozwiązać 😀
 
reklama
Cześć dziewczyny, pora sie przywitać 🙂
Pierwszy pozytywny test wyszedł mi 26 lipca w moje urodziny ❤️ udało sie w 8 cyklu starań, jestem właśnie po 1 wizycie u lekarza i pecherzyk jest w macicy 😍 bardzo balam sie o cp bo mam jeden jajowod niedrożny, ale moge w koncu odetchnąć 🙂 choć do końca dalej nie wierze, ze to sie dzieje 🥺❤️
kolejna wizyta za 2 tygodnie i mam nadzieję, ze bedzie juz serduszko ❤️
 
A mam pytanie, jak u Was z dolegliwościami ciążowymi? Kogoś jeszcze już męczy w najlepsze? A może jakieś sposoby na mdłości/wymioty- w poprzedniej ciąży jak się zaczęło jeszcze przed testem, tak mnie męczyło do ok 35 TC (aż miałam przetaczaną krew bo wyniki przez to leciały) i od wczoraj znów całodzienne problemy :(
Chyba powoli zaczyna mi być troche niedobrze 😜 odczuwam tez lekkie zmeczenie, kłucia w brzuchu i tyle 🙂
 
Dziewczyny a pochwaliłyście się już komuś dobra nowiną prócz partnera czy czekacie na jakiś konkretny moment ? Mój stary wygadał się dziś swojej mamie, mam nadzieję że to nie przyniesie pecha
My powiemy najblizszym po usg z serduszkiem, ja bym i tak najchętniej jeszcze dluzej sie wstrzymała, ale starego juz nosi 😅
 
Dziewczyny a pochwaliłyście się już komuś dobra nowiną prócz partnera czy czekacie na jakiś konkretny moment ? Mój stary wygadał się dziś swojej mamie, mam nadzieję że to nie przyniesie pecha
Ja, z racji tego, że tak się dogadaliśmy z szefostwem, to już powiedziałam w pracy (mamy braki kadrowe więc jak powiedziałam że się staram to zaczęli szukać osoby która będę szkolić na swoje miejsce, a po informacji że jestem w ciąży te szkolenia przyspieszyły) - wiedzą, że poprzednia ciąża była z przebojami, więc się przed tym zabezpieczyli. Nikomu z rodziny jeszcze nie mówię. Oprócz szefostwa wie też moja przyjaciółka i póki co na tym etapie to zostaje ☺️ rodzinie i znajomym powiem po prenatalnych 😅
 
Ja robiłam przedwczoraj test
 

Załączniki

  • AD47C38C-2440-4A58-B9DA-2B10B695CAAA.jpeg
    AD47C38C-2440-4A58-B9DA-2B10B695CAAA.jpeg
    34,7 KB · Wyświetleń: 57
A jakies objawy u was dziewczyny?
U mnie w sumie tak jak na okres wydety brzuch bolące piersi i nabrzmiałe . Spora ilość śluzu gdzie zwykle jest sahara przed okresem. No i łapie mnie już senność oczy mi strasznie dzisiaj lecą 😴 w sumie to tak samo jak przy pierwszej ciąży . Do tego czuje ciągłe głaskanie w brzuchu 🙈takie jakieś dziwne uczucie hehe Pierwsze Usg na 12.08 🥰
Mam identycznie
 
Cześć dziewczyny, pora sie przywitać 🙂
Pierwszy pozytywny test wyszedł mi 26 lipca w moje urodziny ❤️ udało sie w 8 cyklu starań, jestem właśnie po 1 wizycie u lekarza i pecherzyk jest w macicy 😍 bardzo balam sie o cp bo mam jeden jajowod niedrożny, ale moge w koncu odetchnąć 🙂 choć do końca dalej nie wierze, ze to sie dzieje 🥺❤️
kolejna wizyta za 2 tygodnie i mam nadzieję, ze bedzie juz serduszko ❤️
cześć ! gratulacje ! ❤️ pamietam Cię z innych miesięcznych forum na starających się 😊 widzę ze u nas bardzo podobnie 😁 moj pierwszy test jaki robiłam to 27 lipiec i tez za 8 cyklem się udało 😊 ja wizytę mam 9 tego i już nie mogę się doczekać 😍
 
reklama
Do góry