ka32sia
Mamusia z piekła rodem
no bo to jeszcze nie pora na Renatek ... Renia za godz. zawitabratka możemy ale jak będziemy tak pic za wszytskie kwietnióweczki to do rana tu obstaniemy....![]()
a że to renia nic nie wyczuła i nie przyszła![]()
mojego czasu

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
no bo to jeszcze nie pora na Renatek ... Renia za godz. zawitabratka możemy ale jak będziemy tak pic za wszytskie kwietnióweczki to do rana tu obstaniemy....![]()
a że to renia nic nie wyczuła i nie przyszła![]()

co znaczy ostsni toascik... chlop przyjechal a ta nas opuszca to wredota:-)to co laski, ostatni toaścik ? :-)
nie bij mocno......................... bo i tak nie pojmie ..................... a ty bidulo sie spocisz:-)ide temu mojemu d...e złoić, za to wszystko co zrobił (i czego nie zrobił !):-)



