reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Annaoj co za pech oby W szybko wrocil do zdrowia
Sonia wspolczuje duzo zdrowka dla dzieciaczkow a Tobie sily
Aga jak tam mlodszy brat sie miewa dlugo was beda trzymac?
My w czwartek wyjechalismy na wies no i tylko czwartek byl ladny , wczoraj zrobilo sie zimno ale bez deszczu ale za to dzisiaj pogoda skiepscila sie na dobre
A jak tam nasi wczasowicze sie maja dla was pogoda pewnie nie straszna bo towarzystwo wyborowe :-)
 
reklama
Mamusia, w pon mamy miec kontrolne usg pluc. Jesli bedzie czysto to wychodzimy. Mam nadz ze tak wlasnie bedzie.

Pogoda u nas tez marna. Zimni, wieje i pada. Mam naz ze dziewczyny choc troche lepiej maja:-)

Sonia, to Ci sie porobilo. Duuuzo zdrowka zycze:-)
 
My też w domku. Mieliśmy w sumie tylko godzinkę drogi, ale odwiedziliśmy rodzinkę w Darłówku i obiad u mamci zaliczyliśmy. Pogoda się wyciągnęła więc leżakuję na ogrodzie, a T z Mają atakują czeresnię.
Miłego popołudnia wszystkim oraz szczęśliwych powrotów!
 
Cześć :-) melduję że wreszcie dotarliśmy. Woadnę jak się ogarnę...

Dziewczyny dziękuję za super spotkanie i za czas spędzony razem :tak: nic tylko planiwać następne :-) :tak:

JUDYSIU GRATULACJE!!!!!
 
melduję się i ja - od 15 w domu. Powrót z korkami, wypadkami i znowu dla odmiany korkami.
Ale jesteśmy - dwie pralki już za mną, a przede mną jeszcze dwie.
 
reklama
Judytka gratulacje

laski foto małej jest na FB , kto nie mA niech żałuje :-p:-p


dzięki za super spędzony czas , było bardzo fajnie :tak:
Dzieciaki zadowolone już śpią .
Kolejka na bramkach autostradowych bez komentarza 1,5 h :wściekła/y::wściekła/y:
Jakoś kurde tego nie czaję , buli człek 29 zeta i jeszcze stoi :no: w takich sytuacjach przejazd powinien być bezpłatny :no:
 
Do góry