reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

idka też kiepsko znosi te upały...ale dziś jest nawet ok.zawsze kładę ja na brzuszku i zasypia!!! waży już 6 kilo!!! 1900g przybrała przez 2 miesiące.chyba jest w porządku!!!ufffffff...przez pierwszy miesiąc na cycu i wymiotując nie tyła bidulka,może przez tą skazę...
zdjęcia dodam jak tylko ''wproszę się''na zamknięty!!!:-)

ale może któraś z was ma profil na facebooku? jestem tam jako marta lisiecka.na zdjątku idka w żółtej koszulince:-):-):-)
 
reklama
posiadaczki x-landerów - czy już woziłyście maluszki w spacerówce?? Ja jeszcze jej nie składałam,a nie chce mi się próbować i nie wiem jak tam jest z tym siedziskiem - idzie na płasko rozłożyć?
Powoli Adaś wyrasta z gondolki..
 
Daga- no zawsze możesz przez Wrocek do Wawy pojechać i gibos mi podrzucić :-D

we wroc to chyba wczesniej nawet bede niz w pazdzierniku - moi dziadkowie, ciotki, wujki, kuzynowsktw no i moja siostra tam mieszka :-D

i najwazniejsze : JA CHCE DO ZOO :-D

mozliwe ze w rocznice slubu pojedziemy, tj 2 sierpnia :-D


ale gibosu na stanie nie mam - bo tylko taciny jest taki dobry :-) ale jakies ciasto moge upiec, ostatnio sie secjalizuje w tartaletkach i babeczkach ( tartaletki z budyniem i jagodkami- pychota) :-) :-) :-)
 
Eno! A do Krakowa to kiedy przyjedziecie??? :tak: My też chcemy meeting :-) ...i gibos :-)

..No i ZOO to w ogóle fajny pomysł...pewnie niedługo trzeba bedzie zajrzeć ;-)

...Kurde jaka duchota...padniemy zaraz...:baffled:

posiadaczki x-landerów - czy już woziłyście maluszki w spacerówce?? Ja jeszcze jej nie składałam,a nie chce mi się próbować i nie wiem jak tam jest z tym siedziskiem - idzie na płasko rozłożyć?
Powoli Adaś wyrasta z gondolki..

My jeszcze nie...ale jak kupiłam to zamontowałam spacerówkę- nie rozkłada się na płasko, dlatego jeszcze nie uzywam, ale nie mogę się doczekać ;-)
 
reklama
a do Halinkowa to ja sie sama pofatyguje :-D
myslalam, ze takich oczywistych oczywistosci to ja pisac nie musze :-D

No kurde, ale wiesz co napisane to mam dowody ;-) Nie wymigasz się wtedy :-D

Na naszym koglu moglu wrzucił śmieszny filmik... nie chcę zaśmiecać głównego wątku więc informuję jedynie :-D wrażliwych na wulgaryzmy od razu uprzedzam, że może im się nie spodobać :p
 
Do góry