reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej dziewczyny,
Widze ze nie jestem sama z moja waga. Ja zaczynalam z waga 104. Teraz moja pokazuje 101 ale ona wazy jak chce. Za tydzien mam wizyte to zobaczymy ile pokaze ta w gabinecie.
 
reklama
Hej ho ;) dziewczyny nie wydawac kasy na żadne siłownie! Na fb jest grupa (ktora mnie troche wk* teraz) mam ćwiczących i strona fb sports mama. One robia wspólne challenge 30-60dni i efekty sa pozwalające.

Przed Tadziem tez wszylam 55-58kg a teraz 78 lol po porodzie ubyło mi 6kg lol karmienie piersia tez gucio dało, tylko dieta kapuściana przez tydzien pokazała 74 ale potem pojechałam do pl no i alko załatwiło mnie na amen..wróciłam zaciazona i z 80kg...teraz trzymam 77-78 i tak ma byc do półmetka. Chciałabym schudnąć jeszcze z 5 kg ale raczej nie dam rady... Od czerwca biorę sie na maxa za siebie do września ma spaść ze 20kg nie ważne ile przytyje a do 2016 musze wrócić do 60kg! O ;)
 
babydust super!!! :-)
widze, że nieraz różnie serduszko dzidziolów bije :-) wyczytałam kiedyś , że zależy to od płci,ale nie wiem czy na tym etapie to wiarygodne? :-D o co chodzi z wagą????

Iza ja jestem wierna bieganiu więc czekam kiedy będe mogła, a co do takich grup...to wiesz..różnie z tym ;-)
 
z waga bo nie wiedzialam ile waze - w gabinecie jest waga swoja droga a on sobie zyczy zeby mu podawac wage zmierzona rano w dniu wizyty nago przed jedzeniem bo on nie bedzie odejmowal sobie wagi moich ciuchow i tego co zjadlam zeby wiedziec czy prawidlowo przybieram
bez sens dla mnie ;)
 
Ostatnia edycja:
no to dokladnie tak mu powiedzialam i ze wagi nie kupie specjalnie dla niego to sie malo nie obrazil i wyklad mi zrobil z 10 min wiec pozwolilam mu soe wygadac a wagi i tak nie kupie , z zasady bo w domu nie chce jej miec i tyle
kupilam glukometr i cisnieniomierz z gadzetow , wagi juz nie :-D i wcale nie chodzi o kase tylko o zasade ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej ho ;) dziewczyny nie wydawac kasy na żadne siłownie! Na fb jest grupa (ktora mnie troche wk* teraz) mam ćwiczących i strona fb sports mama. One robia wspólne challenge 30-60dni i efekty sa pozwalające.

mam multisport - silownia mnie kosztuje 20 zl miesiecznie :)
a grupy na fm czy inne vitalie iestety mnie nie motywuja

z waga bo nie wiedzialam ile waze - w gabinecie jest waga swoja droga a on sobie zyczy zeby mu podawac wage zmierzona rano w dniu wizyty nago przed jedzeniem bo on nie bedzie odejmowal sobie wagi moich ciuchow i tego co zjadlam zeby wiedziec czy prawidlowo przybieram
bez sens dla mnie ;)
no a u mnie na odwrót. Nie obchodzi go waga w domu tylko gabinetowa :)
 
reklama
Hej kobitki :)

Widzę, ze nie tylko ja zmagam się z kilogramami. Ja startuje obecnie z 108 kg na karku. Zanim zaszłam w ciążę to obiecałam sobie wykupić karnet na fitness i coś ze sobą zrobić i dupa. No nic może na kolejna jesień :rofl2:

Dzis jestem okropnie niewyspana. Ten tydzień mam I zmiany i wstaje o 5.50 i już czuje zmęczenie a do piątku daleko oj daleko:confused:

Dygotka ile przytylas narazie? Czy chudniesz? :-)
Ja w pierwszej ciazy tylko 7 kg przytylam ... A teraz tylko jesc mi sie chce :-( co 2 godziny mam wielkiego gloda ....


Karina czemu tak? ;/ wspołczuje tego ciśnienia, co Ty spać nie możesz???? :p

Doli ja pracuje tylko na nocki :-) wiec w pracy nie zawsze moge spac :p
A z cisnieniem to naprawde nie za dobrze:-(
 
Do góry