reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kuklaki u nas jest 24 - 1 potem 4 i 5-6 marzy mi sie 24 do 7 :)
Do mojego mleka zaczęłam dodawać trochę mm bo podobno jest bardziej kaloryczne ale nie przyniosło efektu. Szkoda że mleka mam coraz mniej ciekawe czy samym laktatorem pobudze laktację?

Natasza to ja nie wiem o co mu chodzi jak mu daje pierś to sie na nią rzuca a za chwile cały sie wygina grymasi i płacze :/?
 
reklama
Anemonne mój też je bardzo niespokojnie od ponad tygodnia..

Jak masz dobry laktator to rozkręcisz laktacje i to nieźle:)
Ja pierwsze prawie 3 tyg tylko ściągałam mleko i to sporo:) tak pobudziłam laktacje że teraz karmie malego i w Zamrażalniku mam ok 30woteczków mleka :)

Bo nutramigen ma specyficzny smak..jest niedobre :(
 
Anemonne no to dużo razy się budzi, mam nadzieje ze moja coraz dłużej bedzie przesypiać. Jak wczoraj tyle pospałam to rano czułam się wyspana a i tak nie miałam siły wstać. Ale ja tak zawsze miałam że lubie dospać
 
Hej Dziewczyny!
nie wyrabiam czasowo, podczytałam na szybko tylko.
sataga, pat - super, że u Was na dobrej drodze! :-)
Anemonne - całą noc? mój to chyba jak liceum będzie:no: pobudki co 1,5-2 godz, a dzisiaj w nocy co 1-1,5, załamka.

marela - nasi chłopcy podobne przypadłości mają, mój też ma wodniaczka, ale nie mówili, ze mam się z nim gdzieś zgłosić. co Tobie mówili? na razie mamy obserwować i się nie przejmować, bo powinno się samo wchłonąć. we wtorek mamy szczepienie, to ponownie pokażę i zobaczymy co powie. a co do garnituru to ja mu na chrzest(w przyszła niedz mamy) na allegro kupiłam, z wysyłką za 90zł, taki
HIT na chrzest komplet z muszką i kamizelką (62) (5355711624) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
już przyszedł i fajny jest:-)

Doli - ja to bym wszystkie siły zmobilizowała, żeby starszą do przedszkola wypchnąć, zła matka jestem:-D cały dzień z dwójką to masakra. zresztą ja ją codziennie z Małym i psem odprowadzam,ale do p-kola mamy 100m.

asiatipl - moja też po raz pierwszy zaproszenie a ur dostała, jutro idzie do kolegi:-pja mu na allegro kupiłam koszulkę z napisem 'szef piaskownicy',a dzisiaj piekłyśmy dla niego pierniczki

i już nie wiem co komu:-(
spadam spać, bo jak dzisiaj znowu co godzina pobudki, to padnę.
jutro wpada do mnie koleżanka na kawkę, w ciąży, termin, ma pod koniec sierpnia i ciuszki po Wojtusiu dla jej syna daję, już mam pudło jedno to się pozbędę.
Spokojnych nocek!
 
Pat napij sie karmi to wtedy mleka jest duuuzo :) bedzie co sciagac
a na wszelki wypadek mozesz tez miec herbatke np koperkowa co prawda nie naje sie tym na troche dziecia moze oszukac :) wypropowalam na swoich hehe
przed chrzcinami zapomnialam syna nakarmic :-D po prostu wyszlismy do kosciola ze wszystkimi goscmi (chrzest byl na 18) dziec byl grzeczny i wczesniej nie wolal to nie dostal - w srodku mszy tuz przed samym polaniem glowy zaczal KRZYCZEC a pare to on mial haha cyca dac nie moglam w takim momencie bo ksiadz by padl haha ale na szczescie mialam herbatke dla niego :) wszystkich najwazniejszych zdjeciach z uroczystosci ma butle w buzi hahaha podczas nakladania krzyzma czy zakladania szatki :-D:-D:-D:-D
 
Mi pediatra mowila, zeby dawac cycka mimo wszystko bo psychicznie jest lepiej wtedy, wiecej mleka sie tworzy.

U nas tez jakis kryzys cyckowy (szarpanie i nerwy) choc wynagradzają mi uśmiechy małej, uśmiecha sie cała gębką i zaczyna gugać, normalnie płakać mi sie chce tak mnie rozczula!

Moja starsza tfutfutfutfu robi sie coraz bardziej kumata i grzeczna, trzyma mnie za rączkę chętniej na spacerach, jakos mozna sie dogadać. Jest kochana, daje malutkiej smoczka, woła mnie jak płacze, wczoraj jej ciuszki do wozka wkładała hehe, podchodzi, robi "tacy tacy" po główce, czasem za mocno albo prosto w oko heh ale nie jest zle. Czuje, ze zaczynam ogarniać w koncu!
 
Aneczka a ile ma Twoj maluszek? Co 1,5 h to masakra pewnie dla Ciebie. Młody usłyszał jak mówiłam że za duzo sie budzi i dzis 1 do 6 :)
Lei Ty masz pewnie racje z tą psychiką sprobuje dzis go troche poprzestawiać moze nie bedzie sie tak denerwował

Sagata jestem bardzo ciekawa co wyjdzie?
 
reklama
Anemonne a,skąd wiesz,ze masz mniej mleka??? Nie najadą ,sie???

Natasza - urwanie to za malo powiedziane. K jeszcze Jagoda ulewa masakrycznie.

Natasza,a po co ci 30 woreczków mleka??? Kiedy to podasz?? Moja mrożonego nie chce. Bylam na próbie. Zostawiłam mężowi mloda z butelka. I nie wypila. Plula , wypychala języczkiem i juz.
 
Do góry