reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
No nic jak nie spróbuje to się nie dowiem. Mała nie ma bardzo grubych włosów ma ich sporo, ale cieniutkie i podatne na plątanie. Po myciu to pół godziny pasemko po pasemku rozczesujemy. Pójde do Hebe bo tam są i często są promocje.
 
Kupiłam w Hebe 37zł i jak narazie fajnie zibaczymy jak rano i po myciu, bo wtedy największy problem. Moje włosy to wogóle jak po masełku, ale ja nie mam problemu z rozczesywaniem bo używam mnóstwo odżywek, a małej nie moge, bo zaraz ma uczulenie po ramionach i karku.
 
Też się czaję na tę szczotkę. Chyba nawet w rossmanie można ją dostać. Na pewno w douglasie. Słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii, ale nie miałam okazji wypróbować.

asia,
a jedwabiu używałyście? Może Małą nie uczuli. Ja polecam z biosilka - pięknie pachnie :)

Mamy karmiące piersią,
do kiedy trzeba brać dha? Mnie miesięcznie wychodzi koło stówy na witaminy i powoli zaczynam wymiękać, bo to jednak sporo kasy...


Moja nie dość, że obraziła się na butelkę, to teraz jeszcze na smoczek i zaczyna na wózek.. Stworzyłam potwora :O Taka mini-ja jak nic :D
 
Kiedyś używałyśmy jedwabiu i trochę było lepiej i muszę znowu kupić, nawet oleje używałyśmy, mam taki spray dla niej z rossmana ułatwiający rozczesywanie dla dziewczynek i po nim jest trochę lepiej, ale trochę to jeszcze zdecydowanie za mało. No zobaczymy z tą szczotką, jak narazie jestem zadowolona, łatwiej się rozczesuje włosy i dłużej wyglądają na uczesane, bo mała jak pochodzi w rozpuszczonych to włosy zbijają się tak jakby w strąki i wygląda jakoś nie świerzo, a po tej szczotce, po paru godz.zabawy na placu zabaw, było ok. włoski wyglądały na rozczesane. No naprawde nie chce małej myć specjalnie głowy, bo zrobiłyśmy to dzisiaj rano, ale jestem ciekawa jaka będzie różnica.
 
Jaką dyskusja tutaj ;) już dawno tyle nie było do czytania ;)

Ja kaszki na allegro szukalam

Dziewczyny dające już kaszke, a wy dajecie lyzeczka czy z butli ?
 
reklama
Do góry