reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Oj zazdroszcze ze juz podejrzalas swoje szczęście :) mnie dzisiaj zbadał i powiedział ze ewidentnie czuje że rośnie :D a USG dopiero 13 września...
 
reklama
Super dziewczynki!! :)

Babydust to duza fasolinka! :) Moj mial 0.33cm tydzien temu i sie martwie ze za malo bo znalazlam usg z 1 ciazy i mniej wiecej w tym samym tyg synek mial 0.47cm. No chyba ze ciaza mlodsza ale nie sadze bo owu jak nic tydzien wczesniej byla...
 
Część.chyba do was dolacze.5tydzien. Termin mam na 23 kwietnia. Wczoraj byłam u giną i widać że coś się tam dzieje. Jest pęcherzyk i macica tez się przygotowuje. Następna wizyta zza trzy tygodnie :-) gorzej że jakiś torbiel się przypaletal przy okazji.trzymam się myśli doktora,ze wewczesnej ciąży to się czasem zdarza.Objawy mam chyba wszystkie możliwe od mdłości,przez osłabienie.
 
Rama. Musialabys byc w 8-9 tyg zeby było to takiej wielkości. Moje dziecko miało 0,48 cm kilka dni temu...Może juz sobie daj spokój?
 
Kubiaczka - witamy w gronie mamusiek :D
mnie powoli też dopadają objawy..a tak się ostatnio chwaliłam, że się dobrze czuję ;P mdłości, wzdęcia i ta wrażliwość na zapachy. Najlepiej jakbym nie używała w kuchni żadnych przypraw :p a o curry już nie wspomnę.. beee
 
reklama
Do góry