reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

hellooo, mdłosci od wczoraj nie mineły. Wiec mam juz nie wieczorne ale trwałe. Na szczęscie bez zwrotów ze sie tak wyrażę.

Dziewczęta stosujace olej kokosowy - jakiej firmy polecacie? Słyszałam ze oprócz własciwości odzywczych jest super jako kosmetyk nawilzajacy :)

Wyrzucaja mnie dzis z pracy ( w sensie z pokoju bo rozmowy kwalifikacyjne trwaja a jako ze mam najładniejszy i najwiekszy pokój to maja byc u nas) i jutro rano wiec chyba pójde w koncu te badania porobić :)
 
reklama
Doliores, super wieści! Mi gin zalecił ' odpoczywajaco-spoczynkowy tryb zycia' - mam to na piśmie, wiec mąż nie ma juz nic do gadania :p. Odpoczywaj i się nie stresujące (i kto to mówi...;-))

Ann90 - na pewno cos się wymyśli, może popytaj jakiegoś prawnika jak nic nie wymyslisz?
 
Hej dziewczynki, Witam się z rana i lece na miasto na jakies zakupy....Zrobiłam wczoraj i ciasto i ciastka i ruszyć ich nie moge przez ten cukier wiec trzeba z domu uciekć :zawstydzona/y:

Żebym nie była samotna to narobie Wam apetytu sesese :-D
IMG_20140825_134616.jpgIMG_20140827_103800.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20140825_134616.jpg
    IMG_20140825_134616.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG_20140827_103800.jpg
    IMG_20140827_103800.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 61
HEJ BRZUCHATKI :p

Jejku jak czytam ile leków musicie brać to aż ciarki przechodzą ale czego się nie robi dla dzidziola.

Mnie cycory dalej bolą i rosną :szok: i tak ma spore a nawet nie chcę myśleć co będzie dalej. Od słodyczy mnie odrzuciło jak w poprzedniej ciąży i właściwie na nic ochoty nie mam. jem bo muszę i tyle.

Już nie mogę się doczekać poniedziałku i podglądania dzidziola :happy2:

Miałam o coś zapytać i mi wypadło z głowy hmmm skleroza ciążowa :cool2:
 
reklama
hej mamuśki ;) ostatnio tylko was podczytywałam, bo nie miałam nawet siły pisać. Zasypiałam na stojąco i te obrzydliwe mdłości ;/ Aaaale już wszystko minęło, od 2 dni wiem, że żyję :p
Dygotkaa - moje cycochy też rosną w siłę :p a booooolą!!!
Myla Novak - przesadziłaś z tymi zdjęciami... to wszystko wygląda tak apetycznie :D mmmm :D:D:D
 
Do góry