reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aylin w ogóle nie znam się na rodzajach, a w PL to wiesz, sto lat za murzynami, dopiero to kiełkuje ;-)

dlatego oparłam sie na wiedzy innych narodów :) uzywam 2 lata i nie zamienie na inny. szczególnie kocham hamulec ręczny

oj ja tez ze zbednymi kilogramami sie bujam :( stad ta cukrzyca i nadcisnienie pewnie :(
licze na ta diete cukrzycowa ze nie przybiore na niej duzo ;)
z synem do 20tc przytylam ponad 12 kilo :(
ja z Tys 7 kg na cała ciażę
 
reklama
Aylin szczerze to wręcz oczekuje takich rad :D sama mam pewne przemyslenia co do sprzętów, które zakupowalismy z Pierwszym, dlatego fajnie jak załozymy potem taki wątek - co polecamy a co odradzamy i dlaczego.
a Ty biegasz z tym wózkiem ??? hamulec ręczny? supcio :-)
 
Myśle, ze większość kobiet walczy z kg :/

Moja idealna waga to 56 kg, czuje sie wtedy piękna. Poprzednia ciąże zaczynałam z 59, teraz wazę 64, w sumie to powinnam sie zważyć, o 63,5 ;)

Po ciazy ciezko mi było schudnąć, wziąć sie za siebie, zmotywować do spacerów czy pójścia na siłownie. Zwyczajnie brak siły. Jak miałam chwile dla siebie to siadalam przed komputer bo tak to cały dzien dziecko, sprzątanie, pranie, gotowanie...dzien był za krótki :(

Nie chce robic sobie wymówek bo wiem, ze ciężka praca mozna osiągnąć sukces ale nie jestem superwoman. Pozostaje mi tylko rozsądne odżywianie jak na razie.
 
Witam Dziewczynki :)

Jestem, zyje, rosne :D i duzo pracuje wiec nie zagladam tak czesto ;)

W pracy jeszcze sie ukrywam. Moze za 2tyg powiem szefostwu :)

I potwornie mnie muli :(
Ja w pierwszej ciazy plus 18kg. Teraz zaczynalam z waga 56.5 i juz kilo na plusie hihi

Milego dzionka!
 
Ja tez zyje, ale ledwo ledwo, bo mdlosci nie odpuszczaja :/ od dzisiaj mala w zlobku to bede miec troche wiecej czasu.
Ja w poprzedniej ciazy mialam plus 12 kg i szybko zeszlo. Chcialam sobie zostawic z 3 kg no ale sie nie udalo, bo na mnie karmienie piersia dziala odchudzajaco. Moja gwiazda wsxystko ze mnie wysysala. Teraz startuje z 53 kilogramami. Na razie jeszcze nie przytylam ale brzuch juz powoli zaczyna sie uwypuklac :)
 
A na mnie karmienie zadziałało odwrotnie ;) strasznie chciało mi sie jesc, w szpitalu to sie rzucalam na jedzenie o każdej porze dnia i nocy...na początku jeszcze chudlam a potem zaczęłam przybierać, wszystko przez kokosowe michalki :-D

Ale mam mam fazę na pieczonego kurczaka haha chyba wyślę meza ;)

W ogole to to mam luksusik bo maz ma zwolnienie jeszcze 2 tyg i mnie rozpieszcza na maxa...przewija kupy, zajmuje sie mała, sprząta, karmi mnie, ogolnie to nie chce zeby wracał do pracy :rofl2:
 
Karina34 bylam juz u gina i przepisal mi tylko badania na ktore musze isc.
Czytalam ze lekaz powinien na pierwszej wizycie zwazyc i zmierzyc cisnienie a moj nic tylko potwierdzil ze jest ciaza i ze musze badania porobic.
U mnie nie ma mdlosci i wymiotow czasami zrobi mi sie nie dobrze ale bardzo zadko, z obiawami u mnie to tylko czeste sikanie ale raczej w nocy:-)
 
Ostatnia edycja:
Mila u mnie tak samo z brzuchem - chociaż to podobno wypychany pęcherz; niektóre spodnie musze ospuścić, bo sa nie wygodne pomimo, że nie są ciasne

Lei to odpoczywaj ile się da :-)

Kuklaki moja doktorka na 1 wizycie, zbadała mnie, zrobiła usg, ciąża wyszła b. wczesna- wcześniej niz z OM o 2 tygodnie także nic więcej nie robiła, bo powiedziała że musimy poczekać do kolejnej wizyty i wtedy zobaczymy jak ciaża się rozwija. uważam jej podejście za wporządku..
 
Loo to ja z Zuzka 27 kg przytylam przed ciaza 55 wazylam ta waga dla mnie byla idealna... teraz szkoda gadac... Zuzke karmilam poltorej mc mleka brak to ze stresu itd... teraz moj mezczyzna tez powiedzial ze jak urodze to bede chodzic na silownie zeby powrocic do mojej figury przynajmniej sprzed tej ost ciazy... bedziemy potem myslec dziewczynki....
 
reklama
:-)

Cześć Kuklaki :-) u mnie na pierwszej wizycie było usg i też kazał czekać, potem dopiero zwazyl, zmierzył ciśnienie i założył kartę ciąży i powpisywał :tak:

Ja w ciąży z Basią przytyłam 18kg, potem karmienie mi pomogło, długie spacery i chodakowska ;-) a wagi w domu celowo nie mam, to nie wiem nawet ile ważę ;-)

U nas dziś leje od rana. I zimno strasznie...
 
Do góry