reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

majuska jakie dobre nowiny gratuluję drugiego szkrabka!!!!!!!!! Hehehe ja już się nie mogę doczekać kiedy znów zacznę staranka o drugiego dzidżka i znów czuć ruchy maleństwa;D
u mnie też Groszek w nocy się budzi nie zawsze ale jednak
no i staram się uczyć spać w łóżeczku bo niestety tatuś nauczył spania z nami w łóżku:/
 
reklama
Rutkosia mam nadzieje że też niedługo będziesz fasolkową mamą czego życze Ci z całego serca:tak:
kurcze kolejny skarbek wybił ząbki, my łóżeczka na urlopie nie mamy a w domu to ja sama go nauczyłam bo mi tak wygodniej było a tu nie długo będzie musiał się nauczyć spać w łóżeczku,zobaczymy jak nam to się uda.
 
No widzisz ja też właśnie staram się go nauczyć bo jak zafasolkuję to nie chcę żeby przez sen mnie kopał w brzuch a niestety Groszek jak śpi to kopie niesamowicie no i łazi po całym łóżku i spycha mnie... Nieraz było tak że spałam na kanapie bo jemu nie podobał się ścisk z obydwoma rodzicami a przede wszystkim mamusią no i tak musiałam się zaprzyjaźnić z kanapą a panowie hmmm królowie spali sobie smacznie sami;-)
Ja długo piersią nie karmiłam więc nie przyzwyczajałam spania w łóżku ale tatuś uważa że to takie słodkie i przenosi go w nocy do łóżka iii taka to walka z wiatrakami:confused:
 
witajcie
Rutkosia, fajnie że się odezwałaś :)
ja strasznie ostatnio zalatana jestem, wracam późno z pracy i praktycznie na nic czasu nie ma, a i zmeczona jestem tą ciagłą gonitwą
mała łobuzuje, bije się z bratem, że czasem nie wiem, które przyrżnie drugiemu gorzej
wychodzą zęby, 4 naraz, będzie ich już 10, przez to troche marudna jest i katarek się przyplątał
i zaczyna wołać siusiu i kupę na nocnik, choć nie jest to regułą, jak jej się przypomni :) ale sukcesy już czasem są :)
pozdrowienia dla wszystkich dzieciaczków i mamuś :)
 
Margoz współczuję u mojego groszka też teraz dwie trójki na górze się wyrżnęły ale 3 noce ostatnie to gehenna jakaś bo od 12 do 4 nad ranem zero snu płacz a potem rano zaglądam a tu zęby kolejne.... no i przed wyrżnięciem tych trójek też był na momencie przeziębiony nos zatkany kaszel i ból gardła miał ale już na szczęscie po...:shocked2:
 
witam zmęczona na maxsa, synek ma ospe w nocy budził się cały czas, niemogliśmy go uspokoić, krostek strasznie dużo nie ma ale na języku jedna paskudna wyskoczyła no i gorączka się utrzymuje margoz nie wiem czy dobrze pamiętam twoja córeczka miała niedawno ospe?jak tak to prosze napisz jak to ona przeszła i jak długo musimy w domku zostać bo ja bladego pojęcia nie mam, gratulacje nocnikowania ja jeszcze nie zaczełam i jak tak będe zwlekać to będe miała podwujne przewijanie:szok:
Rutkosia widze że nie tylko ja nie wyspana, niech te ząbki tak wszystkie naraz się nie pchają bo dzieciaczków szkoda.
polis no to czekamy na wiadomosci;-)
 
reklama
U nas jeszcze też nie było podejść do nocniczka ale czas pomału zaczynać...
Polis trzymam kciuki i czekam na wieści:-)
majuska współczuje ospy i trzymam kciuki za synka żeby był dzielny i szybciutko wyzdrowiał a tobie wytrwałości:tak::tak::tak:
 
Do góry