reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Kurcze u mnie Tymon właśnie zachorował....ja sie czuje troche dziwnie ale narazie nie mam ani biegunki ani wymiotów....ale najbardziej martwie sie o małą...mam nadzieje ze sie nie zarazi...:/
tab z powodu choroby przerwałaś karmienie piersią??

Nie przerwałam karmienia. Cały czas go karmię i liczę na to, że nawet jeśli to rota, to przeciwciała, które są w mleku nie pozwolą mu się zarazić.
Póki co gorączka skoczyła do 38,1, ale już spadła do 37 stopni i czuję się lepiej niż rano. Mam nadzieję, że jutro będzie już wszystko ok.
 
reklama
Nie przerwałam karmienia. Cały czas go karmię i liczę na to, że nawet jeśli to rota, to przeciwciała, które są w mleku nie pozwolą mu się zarazić.
Póki co gorączka skoczyła do 38,1, ale już spadła do 37 stopni i czuję się lepiej niż rano. Mam nadzieję, że jutro będzie już wszystko ok.

No właśnie...mnie niby nic nie dolega ale czuje sie dziwnie...jakby mdłości..na żołądku jakoś dziwnie ale jeszcze nie mam innych objawów....ale jakby coś sie zaczęło to nie wiem czy karmić czy nie ??
 
Witam wszystkich,
Ja po wizycie u gina i nic... stwierdził, że pewnie tydzień jeszcze mała posiedzi a tak bym chciała już ją mieć przy sobie przytulić pocałować... :(
 
claudia85 u mnie na szkole rodzenia położna mówiła że jeżeli jesteś chora to jak najbardziej powinnaś karmić, bo organizm zaraża jak jeszcze objawów choroby nie ma... objawy pojawiaja sie jak juz tworza sie przeciwciała i twoj organizm walczy z tym, wiec odstawiajac dzidzie od piersi pozbawiasz ja szansy poradzenia sobie z chorobą i skazujesz na szpital i antybiotyk :/

Także ja w razie czego na pewno karmić będe :)
 
No właśnie...mnie niby nic nie dolega ale czuje sie dziwnie...jakby mdłości..na żołądku jakoś dziwnie ale jeszcze nie mam innych objawów....ale jakby coś sie zaczęło to nie wiem czy karmić czy nie ??
karmić,karmić i karmić,przekazujemy przeciwciała:)
Krzysia karmiłam z grypą,z maseczką na ziapie:p

Ligotka- dzięki:)
planuje 1-szy spacer w weekend,od jutra poweranduje.
 
mnie też bierze jakieś choróbsko tzn przeziębienie .Ale nie mam zamiaru przerywać karmienia .

Dziś pozałatwiałam wszystkie sprawy dotyczące becikowego itp i byliśmy z mężem w smykolandzie dokupić pare pierdół i w rossmanie bo jutro mam zamiar pofarbować sobie włosy :-) Nie mogę doczekać się jak doprowadzę się do normalności hehe i tak się ciesze bo brzuch z każdym dniem mniejszy i w sumie został mi taki mały flaczek przy dole . Poczekam jeszcze a jak się nie wciągnie to ten pas muszę kupić. Czy któraś z was używa już pas poporodowy ? Jeśli tak to jakiej firmy ?
 
Delfin_Ona: Ja mam pas firmy Pani Teresa. Nie wiem co to za wynalazek, bo go dostalam od kolezanki, jeszcze go nie uzywalam. Musze sie szczerze przyznac, ze ja nie bardzo wiem jak on ma dzialac. I czy takie sciskanie jest zdrowe?
Moj brzuch po ciazy niestety wyglada tak, ze nawet mi sie nie chce pisac. Pomijam fakt, ze rozstepy mam takie, ze wygladam jakby mnie ktos nozem pociął (sa od wzgorka lonowego-nawet na nim-a koncza sie jakies 2 cm nad pepkiem), to jeszcze mi wisi skora na dole tak, ze szok :-(
Rozstepy rozstepami, ale zeby tej skory sie pozbyc to by bylo dobrze.

Ligotka: Moje dziecko ma identycznie. Spac nie chce tylko sie patrzy wszedzie i najlepiej jakby ja na rekach nosic caly czas... Terrorystka mala :-)

Dziewczyny ktore uzywaja butelek Dr Brown's: czy po posilku z tej butelki Waszym dzieciom sie odbija?

Jutro jedziemy na kontrole do szpitala. Trzymajcie kciuki :-)

Buzi
 
dziewczyny pomocy, od wczorajszego wieczora do teraz mój maluszek coś się męczy, nie śpi tak mocno jak wcześniej, skrzeczy, marudzi, czy to kolka?
tak mi smutno, był tak cudownie zadowolony a teraz ewidentnie coś mu nie pasuje a ja nie wiem jak mu pomóc :-(
 
reklama
Sonia moja tak miała i najnormalniej chciało jej się pić ,karmie piersią ale mała potrzebowała do-pojenia i dostała butle z wodą trochę osłodzoną . Tak mi doradziła moja mama i podziałało , czasami te stare sposoby są najlepsze . No ale nie wiem jak jest w twoim wypadku bo jako pierworódka też jestem zielona

mysia88 właśnie te pasy Pani Teresy dużo osób radzi a w sumie o innej firmie jeszcze nie słyszałam bo chyba w większości aptekach takie mają ;-) A te pasy chyba coś dają skoro tyle kobiet je zachwala ,ale jakie działanie mają to nie wiem :zawstydzona/y: A co do rozstępów ja też mam na brzuchu i mam taką pompe na nie że szok ,wystarczy że Lene zobaczę . A co do skóry to ja mam taki ''flaczek'' przy końcu i chce go właśnie tym pasem zneutralizować :-p Liczę że da rade :sorry2::happy2:
 
Do góry