reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

mnie też bierze jakieś choróbsko tzn przeziębienie .Ale nie mam zamiaru przerywać karmienia .

Dziś pozałatwiałam wszystkie sprawy dotyczące becikowego itp i byliśmy z mężem w smykolandzie dokupić pare pierdół i w rossmanie bo jutro mam zamiar pofarbować sobie włosy :-) Nie mogę doczekać się jak doprowadzę się do normalności hehe i tak się ciesze bo brzuch z każdym dniem mniejszy i w sumie został mi taki mały flaczek przy dole . Poczekam jeszcze a jak się nie wciągnie to ten pas muszę kupić. Czy któraś z was używa już pas poporodowy ? Jeśli tak to jakiej firmy ?

Delfin_ona mi polozna powiedziala ze lepiej nie uzywac pasa , bo to rozleniwia miesnie, bez pasa wciagamy brzuch i miesnie pracuja same
 
reklama
Sonia, te skrzeczenia i marudzenia to normalnie, dzieciaki rosną i domagają się uwagi, a to przytulenia, a to ponoszenia, jeśli nie pręży się z całych sił, i nie wrzeszczy wniebogłosy, to jest to zjawisko normalne :) moja też najchętniej by spała na rękach, a jak tylko ją odkładam, to krzyczy
odnośnie pasów, to ja tez czytałam, że nie powinno się ich stosować ze względu na mięśnie, lepsze są ćwiczenia na brzuch, ale to raczej po połogu
my dzisiaj nockę piękną miłayśmy, pobudka o pierwszej, a potem wpół do szóstej, tylko wieczorem coś marudziła zanim usnęła
gorzej z synem, bo po 3 dniach choroby gorączka zamiast mu spadać, to wzrosła... i dziwne, bo innych objawów brak, tylko sama gorączka
 
Delfin_ona mi polozna powiedziala ze lepiej nie uzywac pasa , bo to rozleniwia miesnie, bez pasa wciagamy brzuch i miesnie pracuja same
ja to słyszałam przy 3 porodach,nie używam
dziewczyny pomocy, od wczorajszego wieczora do teraz mój maluszek coś się męczy, nie śpi tak mocno jak wcześniej, skrzeczy, marudzi, czy to kolka?
tak mi smutno, był tak cudownie zadowolony a teraz ewidentnie coś mu nie pasuje a ja nie wiem jak mu pomóc :-(
czasem tak bywa,moja księżniczka wczoraj praktycznie cały dzień jadła i na rękach spała,nie muszę nosić tylko przytulać:)
dziś już pewnie lepiej;-)
Dziewczyny po jakim czasie można się kąpac? Dotad tylko prysznic był i tak mi brakuje kąpieli :)

dajecie swoim maluszkom herbatki do picia?
dzieci karmionych piersią nie trzeba dopajać.
Ja już po wannie,ale ja miałam cc.

bry dzionek:)))
 
Witam sie ;)
U nas tez nocka super! Od 22 - 2, potem do 5 a potem to juz w lozku mamy do 7 i wreszcie sie odkleila i na troszke zasnela. Nasz nam wczoraj odstawila scene - bawcie sie ze mna, spac nie bede, po kapieli o 20 oczy na zapalki, cyca nie chce, tylko lezy i sie gapi, a jak sie ja zostawilo to ryk! No wiec wyslalam tatusia niech jej bajki opowiada ;) W koncu usnela.
Dzis maja wpasc znajomi za ktorymi nieprzepadam, poza tym maja byc o 18, znajac zycie sie spoznia, a o 20 maksymalnie kapiemy mala wiec mam to gdzies zwiniemy sie do lazienki i tyle, nie bede dziecku dnia przestawiac... Ale jedza ze mnie ;)

Milego dnia, a kolejny sloneczny dzionek zacheca do zycia ;)
 
Witam sie ;)
U nas tez nocka super! Od 22 - 2, potem do 5 a potem to juz w lozku mamy do 7 i wreszcie sie odkleila i na troszke zasnela. Nasz nam wczoraj odstawila scene - bawcie sie ze mna, spac nie bede, po kapieli o 20 oczy na zapalki, cyca nie chce, tylko lezy i sie gapi, a jak sie ja zostawilo to ryk! No wiec wyslalam tatusia niech jej bajki opowiada ;) W koncu usnela.
Dzis maja wpasc znajomi za ktorymi nieprzepadam, poza tym maja byc o 18, znajac zycie sie spoznia, a o 20 maksymalnie kapiemy mala wiec mam to gdzies zwiniemy sie do lazienki i tyle, nie bede dziecku dnia przestawiac... Ale jedza ze mnie ;)

Milego dnia, a kolejny sloneczny dzionek zacheca do zycia ;)

Ligotka ja też bym tak zrobiła a co;-) ze mnie też jest jędza nie martw się:tak:
 
właśnie wróciłyśmy z godzinnego spacerku, Lena grzecznie spała... w wózku, bo juz po przyjściu momentalnie oczy otwarte hehe :)
 
reklama
a my wlasnie od deramtologa wrocilismy - zakazal mi jejsc wszystkie owoce oprocz pieczonych jablek i naturalnego kompotu-tez jablkowego - i zero slodyczy - i zapisal Viki taki preparat - w sumie to jest na tradzik - powiedzial ze do miesiaca powinno minac...zobaczymy jeszcze co drugi dermatolog bo ide w piatek na to spotkanie akademia johnson i bedzie tam mozliwosc konsultacji...a biedna Viki wyglada fatalnie - a taka sliczniucha była:-) najwazniejsze jednak ze to ja nie swedzi...wracam do garow - korzystajac z tego ze przysnela przy cycu:-D
 
Do góry