reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ładne piersi

zozanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2005
Postów
324
dziewczyny ponad miesiąc temu skończyłam karmić.....i nie moge patrzeć na moje piersi. Wiszą prawie do pasa, jeszcze troche a bede mogła zwijać je w rulonik i wsadzać do stanika. Poradzcie jak przywrócić ich kształt i jędrność sprzed ciąży. Znacie jakieś dobre kosmetyki czy też jedynym rozwiązaniem jest silikon ;)
 
reklama
zozanka! ja jeszcze karmię, ale moje piersi też wyglądają jak woreczki! polecono mi krem ujędrniający dr ireny eris, tyle że podczas karmienia nie jest wskazany! skoro jednak nie karmisz to dla ciebie jak najbardziej! mamom karmiącym polecam żel do biustu AA! a wszystkim babeczkom zimne prysznice! brrr! przyjemne to nie jest ale wierzę, że skutkuje!
 
z tą zimną wodą będzie problem bo jestem zmarzluch ja stosuje z Avonu żel do biustu ale chyba nic nie jest wart :-[
 
też kiedyś stosowałam avon, żadnych zmian na lepsze nie odnotowałam! mnie mrozi na samą myśl o zimnym prysznicu... ale coś trzeba robić, nie? wystarczy, że będziesz chlapać tylko cycuchy!
 
no widzę ze po urodzeniu dziecka kazda ma ten sam problem ja mam 35 lat rok temu orodziłam biust mi skoczył z C na E teraz jest D i juz bez stanika jest mi niewygodnie jak przed ciążą tez opuścił się kupiłam zdaje się krem eris ujedrniajacy ponad 20 zł kosztował a nawet 1% efektu nieprzyniusł skora na biuście jakoś niechce się zciągnąć tak jak na brzuchu faktycznie co z tym fantem zrobić hm..dobre jest pływanie ale jak tu na to czas znaleść przy dziecku i to ze się juz pracuje
 
Nie chcę wyjść na pesymistkę, ale obawiam się, że nie ma skutecznego środka na ładne piersi po porodzie i karmieniu... :( Pozostaje nam pokochać je takie, jakie są... bo chyba żadna z nas nie zdezyduje sie na silikon... ;)
 
reklama
no mnie sie tez wydaje ze nic oprocz liftingu lub silikonu/soli/kolagenu nie pomoze :p
ja tez mam cycki jak murzynki z afryki co stanika nie widzialy na oczy ;) trzeba po prostu stanika publicznie nie zdejmowac ;)
zozanka a mezowi powiedz zeby sobie sam wykarmil malucha piersia :p wrrr to takie niesparwiedliwe!ciaza, porod, karmienie - wszytsko kosztuje nas kobiety!!! potem spadek libido (przynajmniej u mnie) szwy, bol, zwisajacy brzuch, zmeczenie itepe a mezczyzna NIC! zero kosztów!!! nie wierze ze ktorykolwiek mąż śmiałby tak powiedziec (no chyba ze w zartach!) - moj chyba dostalby w ryj ;) hehe choc nigdy nikogo nie uderzylam ::)

ale czy o tych cyckach nie da sie zapomniec patrzac na buzie ukochanego bobaska??? DA SIĘ :)

pozdrawiam
 
Do góry