reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ładne piersi

Jak już pisałam w wątku o chudnięciu polecam ruch. Ja biegam od dwóch lat nie wyczynowa a raczej dla relaksu (2-3 razy w tygodniu po 15-45 min) a piersi "poprawiłam" na siłowni -trochę się spocić i efekty są widoczne :) polecam a dla chętnych zapraszam na profil facebooka sweterkowo:) może znajdziecie coś dla siebie :)
 
reklama
A co sądzicie o powiększaniu piersi lub ich liftingu? Ostatnio mogłabym wymienić co raz więcej kobiet, które po ciąży i karmieniu piersią decydują się na lifting, aby przywrócić piersiom jędrność i pierwotny wygląd. Zabieg wcale nie trwa długo, bo od 1 do 3 godzin i polega na usunięciu obwisłej skóry, podniesieniu piersi, a czasem też skorygowania kształtu i umiejscowienia sutka. Dziewczyny mówiły mi, że jeżeli tylko wybierze się dobrą klinikę i lekarza, który profesjonalnie zajmie się naszym zdrowiem to naprawdę nie ma się o co martwić. A jak Wy zapatrujecie się na coś takiego?
 
czasem warto przemyslec operacyjne powiekszenie czy tez uniesienie piersi. ja na takie cos sie zdecydowalam po drugiej ciazy, bo moj biust wygladal koszmarnie :( powiekszylam go implantami mentor, wyglada to super, subtelnie, piersi sa podniesione, cos a'la push up :)
 
hantelki w dłoń i ćwiczyć. staram się 3-4 razy w tygodniu poświęcić czas na to żeby porobić sobie mięśnie biustu żeby tez nie był on taki zwiędły jak to po karmieniu. do tego jeszcze peelingi kawowe z oliwą i cukrem czy np. maseczki z olejem kokosowym.
 
Do góry