reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ładne piersi

monika...nie jestem jakos specjalnie zorientowana ale przedzial jest dosc duzy w zaleznosci od lekarz i wkladek .Ceny to od okolo 7000 do 12 000 tys PLN
 
reklama
Witam poczytalem troche i natknolem sie na to ze wiele z was ma problem z duzymi otoczkami podczas ciazy i karmienia, ale dlaczego przeciez takie otoczki sa najseksowniejsze :) wasi partnerzy wam tego niemowia ? ps niechodzi mi wcale zeby was pocieszali bo nieoto chodzi! chodzi oto ze one sa naprawde sliczne :D
 
robert1 pisze:
Witam poczytalem troche i natknolem sie na to ze wiele z was ma problem z duzymi otoczkami podczas ciazy i karmienia, ale dlaczego przeciez takie otoczki sa najseksowniejsze :) wasi partnerzy wam tego niemowia ? ps niechodzi mi wcale zeby was pocieszali bo nieoto chodzi! chodzi oto ze one sa naprawde sliczne  :D

Robert, czy Ty się nie możesz odpieprzyć... to babskie pogaduchy i nic Ci do naszych cycków...duzych i małych, papa!
Zapraszam na bardziej męską stronę www, chyba, że nasza Cię rajcuje na maxa...to sorry...
 
Moim zdaniem taki wyglad piersi to skutek tego,że podczas karmienia piersi sa nawet do kilku rozmiarow wieksze niz normalnie i skora sie naciąga.Po karmieniu nie ma pokarmu,a skora zostaje...
 
apropo piersi bo karmie i na poczatku mi urosly i napuchly ale teraz wrocily do normalnego rozmiaru czy to oznacza ze mam mniej mleka czy to jest normalne?
 


Dziewczyny, czy ktoras z was uzywala podczas ciazy lub karmienia kremu ujedrniajacego do piersi Avon? Taki w fioletowym opakowaniu? Ciekawa jestem czy niejest szkodliwy, czy nie zaszkodzi mleku, a chcialabym juz zaczac czyms smarowac piersi... Pytam, bo mnie przeraza jego bardzo intensywny zapach...
 
reklama
Ja nawet przed ciążą nie miałam jędrnych 75D. Teraz mam 75Elub 80D zależy od producenta. Stosuję tylko krem zZiajki na rozstępy. Po ciąży tez coś będę musiała,bo ich wielkośc mnie przytłacza. Otoczki przed i w czasie ogromne też 8cm. I mój mąż jakoś specjalnie się nimi nie zachwyca.
 
Do góry