reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

od dzis tez pije hippa

moze to moj bląd ze nie odciagalam w nocy a malutka niekeidy spala prawie cala noc
i oprozniala piersi tylko o 4
wiec moze przez to sie zmniejszyla laktacja
ale juz nad nią ostro pracuje
 
reklama
Dziewczyny! a ja mam pytanie i prośbę!!!!

poradźcie jaki podgrzewacz kupić??!!! bo rozumiem, że jest potrzebny bo takie ściągnięte mleczko to trzeba przechowywać w lodówce no i potem je jakoś podgrzać? ::)

philips, avent, canpol???

a co do pojemników na mocz - to można w nich pokarm zamrażać?
 
dziewczyny, a jak sobie radzicie z obolałymi brodawkami? miałyście nawał? - czy któraś z was nie korzysta z laktatora?ja już czasem wymiękam... :)
 
kaśka76 pisze:
srpóbuj - powinno pomóc. nie od razu, ale po kilku, kilkunastu takich cyklach.

a macie cośik takiego, że w jednej piersi macie więcej mleczka niż w drugiej?
Ja tak mam,ze w jednej mam zawsze wiecj niz w drugiej i to jest zawsze na zamian.,czyli jezeli przez pare dni w lewej piersi mam wiecej niz w prawej,pozniej jest odwrotnie.
A ja mam mleczko,z tym ze moja Majka sie jakos nim nie najada.Chyba jest za malo kaloryczne i choc raz dziennie ja dokarmiam ,daje jej polowe dawki z NAN 1.Albo mam poprostu bardzo lakoma corcie ;D .Juz nie mowiac o tym jakie ma policzki-jak male baloniki.I te ciuszko,ktore w szpitalu byly jej za duze,to juz sa akurat,czyli chyba rosnie.
 
iwosz pisze:
dziewczyny, a jak sobie radzicie z obolałymi brodawkami? miałyście nawał? - czy któraś z was nie korzysta z laktatora?ja już czasem wymiękam... :)
Iwosz, ja mialam obolale brodawki ,ale w ciagu 10 dni mi przeszlo.Teraz,mowiac szczerze coraz bardziej zaczyna mi sie podobac karmienie piersia,bo to jest taka intymna chwila,przeznaczona tylko dla mnie i Majki.Na poczatku jak mnie tak bolaly brodawki,to kazde karmienie bylo troche jak meczarnia,ale smarowalam Purlanem i wietrzylam(wietrzenie nawet bardziej pomaga,bo brodawki oddychaja i szybciej sie goja)Wiec nie martw sie,juz nie dlugo przejdzie. :laugh:
 
koga pisze:
Dziewczyny! a ja mam pytanie i prośbę!!!!

poradźcie jaki podgrzewacz kupić??!!! bo rozumiem, że jest potrzebny bo takie ściągnięte mleczko to trzeba przechowywać w lodówce no i potem je jakoś podgrzać? ::)

philips, avent, canpol???

a co do pojemników na mocz - to można w nich pokarm zamrażać?

jeżeli masz buteli awentu - to musisz awent

w pozostałych przyudpadkach - jak najtańszy najlepiej z komisu..
ja kupiłam 2 lata temu uzywany za 30 zł i służy mi do dzisiaj
 
no to dałam dzisiaj bebiko - zjadł 90 ml

odciągnęłam z 1 piersi prawie 100 ml - a nawet nie byłą pełna.

już minęło pół godziny n i nie mam żadnej złej reakcji na sztuczne - chyba będzie dobrze.
ale przerywałam karmienie 2 razy na odbicie.
 
dzięki azik! - takiej odpowiedzi oczekiwałam, że jak najtańszy! też zamierzam kupić używany - bo co to za różnica - ma tylko podgrzewać!

ale zmartwiłaś mnie z tym aventem - mam te butelki bo dostałam je z laktatorem! - to co one w inny podgrzewacz nie wejdą?????
 
reklama
azik pisze:
no to dałam dzisiaj bebiko - zjadł 90 ml

odciągnęłam z 1 piersi prawie 100 ml - a nawet nie byłą pełna.

już minęło pół godziny n i nie mam żadnej złej reakcji na sztuczne - chyba będzie dobrze.
ale przerywałam karmienie 2 razy na odbicie.

Azik: ale Ci zazdroszczę - a ja się cieszę o to bardzo jak odciągnę z obu naraz jakieś 60-70 ml. teraz sięnie dziwię, że Piotrek chudnie mi zamiast tyć - mam za mało pokarmu. trzeba będzie pogadać z pediatrą co mu dawać na dokarmianie.
 
Do góry