reklama

Laktator Jak wybrac ??

reklama

Wanilia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
297
Rozwiązania
1
Na pewno elektryczny. Ja miałam za niewielkie pieniądze zamawiamy na allegro i powiem że sprawdził się świetnie.
 

ilmenau

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Marzec 2018
Postów
1 737
Rozwiązania
0
Witam jaki kupić najlepszy laktator? .
To zależy od twoich potrzeb, jeśli będziesz odciągać mleko 1-2 razy w miesiącu to lepiej kupić ręczny, jeśli potrzebujesz odciągać częściej to elektryczny. Jeśli potrzebujesz, żeby odciągać mleko i mieć mobilny laktator (np. brać go ze sobą do pracy) to lepszy akumulatorowy, jak tylko w domu to możesz mieć podłączony do gniazdka. Do tego decyzja czy na dwie piersi czy na jedną, no i czy potrzebujesz niestandardowych nakładek. Wszystko to ostatecznie wpływa na cenę. Więc decyzja jaki kupić (i czy wogóle, bo znam osoby, które kupiły i ani razu nie skorzystały) zależy od twoich potrzeb.
 

emeczka79

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2016
Postów
165
Rozwiązania
0
Hej, Ja używam Tufi Spectra 9, kupiłam go w ICZMP w Łodzi za 450zł. Jest to laktator podwójny, ma akumulator, bardzo szybko się ładuje i długo trzyma. Odciągam mleko od porodu (były komplikacje, mała leżała na innym oddziale przez tydzień i nie chciała ssać piersi) już sześć miesięcy. Laktator ma regulowaną siłę ssania i funkcję masażu (bardzo przydatną do podkręcania laktacji). Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, mimo że naprawdę dużo odciągam (na początku co 2, 3 godziny w dzień i w nocy). 10 minut wystarcza by opróżnić obie piersi (jeśli odciągam z obu jednocześnie). Z czystym sumieniem mogę go polecić mamom, które chcą karmić swoim mlekiem, a z jakichś powodów nie mogą karmić piersią. W przypadku gdy dziecko nie ma problemu ze ssanie piersi myślę że zwykły laktator ręczny wystarczy.
 

Aguu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2008
Postów
2 751
Rozwiązania
5
Po pierwsze pytanie czy w ogóle potrzebujesz. Zauważyłam ze ostatnio stał się standardową pozycją w wyprawce a tak na prawdę zazwyczaj jest zbędny.
 
reklama
Dołączył(a)
13 Marzec 2019
Postów
9
Rozwiązania
0
Zgadzam się z kobitkami powyżej, lepiej upić laktator elektryczny. Ja mam fidi z lionelo i spowiem Ci, że u mnie sprawdza się bardzo dobrze. Ogromnym plusem jest dołączona do zestawu butelka i pojemnik, w których przechowuje resztę mleka w lodówce ;-)
 

Anusiak1990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Marzec 2019
Postów
1 796
Rozwiązania
0
Lovi elektrczny oczywiście medela swing jeat glosna. Jest to super sposobna pobudzenie laktacji przy nawalach mozesz odciagnac i zmarozic na potem takze mysle ze jest to potrzebne ale to zalezy tylko i wyłącznie od Ciebie. Pytasz który polecam nr lovi
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019

Nowe pytania

Do góry