reklama

Laktator Jak wybrac ??

reklama

Wanilia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
282
Najlepsze odpowiedzi
1
Na pewno elektryczny. Ja miałam za niewielkie pieniądze zamawiamy na allegro i powiem że sprawdził się świetnie.
 

ilmenau

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Marzec 2018
Postów
1 436
Najlepsze odpowiedzi
0
Witam jaki kupić najlepszy laktator? .
To zależy od twoich potrzeb, jeśli będziesz odciągać mleko 1-2 razy w miesiącu to lepiej kupić ręczny, jeśli potrzebujesz odciągać częściej to elektryczny. Jeśli potrzebujesz, żeby odciągać mleko i mieć mobilny laktator (np. brać go ze sobą do pracy) to lepszy akumulatorowy, jak tylko w domu to możesz mieć podłączony do gniazdka. Do tego decyzja czy na dwie piersi czy na jedną, no i czy potrzebujesz niestandardowych nakładek. Wszystko to ostatecznie wpływa na cenę. Więc decyzja jaki kupić (i czy wogóle, bo znam osoby, które kupiły i ani razu nie skorzystały) zależy od twoich potrzeb.
 

emeczka79

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2016
Postów
154
Najlepsze odpowiedzi
0
Hej, Ja używam Tufi Spectra 9, kupiłam go w ICZMP w Łodzi za 450zł. Jest to laktator podwójny, ma akumulator, bardzo szybko się ładuje i długo trzyma. Odciągam mleko od porodu (były komplikacje, mała leżała na innym oddziale przez tydzień i nie chciała ssać piersi) już sześć miesięcy. Laktator ma regulowaną siłę ssania i funkcję masażu (bardzo przydatną do podkręcania laktacji). Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, mimo że naprawdę dużo odciągam (na początku co 2, 3 godziny w dzień i w nocy). 10 minut wystarcza by opróżnić obie piersi (jeśli odciągam z obu jednocześnie). Z czystym sumieniem mogę go polecić mamom, które chcą karmić swoim mlekiem, a z jakichś powodów nie mogą karmić piersią. W przypadku gdy dziecko nie ma problemu ze ssanie piersi myślę że zwykły laktator ręczny wystarczy.
 

Aguu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2008
Postów
1 376
Najlepsze odpowiedzi
5
Po pierwsze pytanie czy w ogóle potrzebujesz. Zauważyłam ze ostatnio stał się standardową pozycją w wyprawce a tak na prawdę zazwyczaj jest zbędny.
 

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry