reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

hej dziewczyny, Gratuluje udanych wizyt i samych super cudownych wiadomości. mam ogromną nadzieję, że dzisiaj do Was dołączę wizyta o 11 nie spię chyba pó nocy . Odezwe się
 
reklama
Witam się (jeszcze z łóżka) [emoji6]

Pola - cieszę się, że z dzidzia wszystko w porządku, a Tobie życzę duuuuzo sił i wytrwałości. Leżenie przez święta może być nawet mile - jeżeli masz kompletną rodzinkę przy sobie [emoji5].
Moja rodzinka lubi leżakowac, więc zdarza się, że w wolny dzień przerabiamy maratony bajkowo-komediowe [emoji6]

Morela - gratuluję Kochana [emoji5]. Cudowne uczucie moc ujrzeć ruszającego się mikro człowieczka [emoji5]

Aha - Tobie również gratuluję [emoji5].
Moich kilka koleżanek ma dwóch synów i córkę (córy jako trzecie się urodziły), więc.. Poczekamy i zobaczymy [emoji6] (Kasiulka, to też do Ciebie [emoji6])

Megann - widziałam, ale raz jeszcze ogromnie gratuluję. Śliczne foteczki [emoji5]. Ogórkowa??? [emoji23]


Samotnaja - podziwiam to łączenie dwóch prac, i ogarnięcie świat.
A jak Twoja Teściowa? I jak sytuacja z autem się skończyła?


Kasiulka - tylko spokojnie z tym kucharzeniem. Każda z nas lubi świąteczne klimaty, ale żeby to się teraz ponad siły nie odbywało [emoji5]


Żonograja - ubawilam się Twoim snem [emoji23]
Ja się nie nastawiam na szybkie poznanie płci. U J trochę to trwało. Pamiętam, ze w 90% dziewczyny z poprzedniego forum już wiedziały co i jak... A ja nadal nie (dopiero w 29 tc gin potwierdziła w 100% córe). Jedna z moich kompanek natomiast celebrowala dziewczynkę - wszystko było ku temu (usg, przeczucia, zachcianki, kalendarze, kształt brzucha) - a pod koniec ciąży wyszło, że to jednak chłop będzie [emoji6]


Ja dzisiaj ogarniam swoją chatke (mieszanko). Upieke później sernik, i może coś szybkiego i słodkiego bez pieczenia - typu 3bit. Z potraw - to...zrobię śledzie w jogurcie, może też pod pierzynka i rybę po grecku. Barszcz już mam ukiszony. Na uszka i pierogi z grzybami - jadę jutro z pomocą do babci. Chciałam już wczoraj lepic - ale usłyszałam - "i takie stare pierogi będziemy jeść? co ty myślisz, że ja w wigilię będę do góry pepkiem leżeć?!" - to jest cała moja babcia [emoji5]

Karolina - trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się (jeszcze z łóżka) [emoji6]

Pola - cieszę się, że z dzidzia wszystko w porządku, a Tobie życzę duuuuzo sił i wytrwałości. Leżenie przez święta może być nawet mile - jeżeli masz kompletną rodzinkę przy sobie [emoji5].
Moja rodzinka lubi leżakowac, więc zdarza się, że w wolny dzień przerabiamy maratony bajkowo-komediowe [emoji6]

Morela - gratuluję Kochana [emoji5]. Cudowne uczucie moc ujrzeć ruszającego się mikro człowieczka [emoji5]

Aha - Tobie również gratuluję [emoji5].
Moich kilka koleżanek ma dwóch synów i córkę (córy jako trzecie się urodziły), więc.. Poczekamy i zobaczymy [emoji6] (Kasiulka, to też do Ciebie [emoji6])

Megann - widziałam, ale raz jeszcze ogromnie gratuluję. Śliczne foteczki [emoji5]. Ogórkowa??? [emoji23]


Samotnaja - podziwiam to łączenie dwóch prac, i ogarnięcie świat.
A jak Twoja Teściowa? I jak sytuacja z autem się skończyła?


Kasiulka - tylko spokojnie z tym kucharzeniem. Każda z nas lubi świąteczne klimaty, ale żeby to się teraz ponad siły nie odbywało [emoji5]


Żonograja - ubawilam się Twoim snem [emoji23]
Ja się nie nastawiam na szybkie poznanie płci. U J trochę to trwało. Pamiętam, ze w 90% dziewczyny z poprzedniego forum już wiedziały co i jak... A ja nadal nie (dopiero w 29 tc gin potwierdziła w 100% córe). Jedna z moich kompanek natomiast celebrowala dziewczynkę - wszystko było ku temu (usg, przeczucia, zachcianki, kalendarze, kształt brzucha) - a pod koniec ciąży wyszło, że to jednak chłop będzie [emoji6]


Ja dzisiaj ogarniam swoją chatke (mieszanko). Upieke później sernik, i może coś szybkiego i słodkiego bez pieczenia - typu 3bit. Z potraw - to...zrobię śledzie w jogurcie, może też pod pierzynka i rybę po grecku. Barszcz już mam ukiszony. Na uszka i pierogi z grzybami - jadę jutro z pomocą do babci. Chciałam już wczoraj lepic - ale usłyszałam - "i takie stare pierogi będziemy jeść? co ty myślisz, że ja w wigilię będę do góry pepkiem leżeć?!" - to jest cała moja babcia [emoji5]

Karolina - trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to wielka improwizacja z tym łączeniem wszystkiego ale baardzo pomaga mi M.
Z mama M wszystko dobrze, ciśnienie jej skoczylo i to zaburzylo pracę serca, nawodnili, dali elektrolity i ok. A z autem coz... Czekamy na rzeczoznawce ale na szczęście mamy drugie którym jeżdżę ja a M komunikacja bo ma fajny dojazd.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Samotnaja - uff, czyli generalnie jest dobrze [emoji5].
Improwizacja nie byłaby możliwa, gdybyś nie była na siłach - także naprawdę - szacun [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
aim - ja też ogarniam tylko z wierzchu chatę. Chciałam okna pomyc - mąż zabronił (i specjalnie drabinki mi nie przywiózł), także nie wiem czy nawet firanki będę zmieniać..
Ile będę mogła - tyle zrobię [emoji5]. Mam pomocnice - ale tylko do brudzenia.
"Przypadkiem" się odwodnilas?! No "brawo" [emoji34] - żeby mi to było ostatni raz [emoji14]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :)
Aga nie czuję się wykorzystywana ;)

Podczytuję was codziennie, ale nie mam za bardzo co pisać. Niestety plamienia nie ustały, zdarzało mi się też krwawić, ale nie żywą, czerwoną krwią, a taką brudną, brązową. W czwartek 15 grudnia byłam na kontroli, bo wtedy właśnie pojawiła się ta krew pierwszy raz, na szczęście serduszko biło. Niestety maluch od 12 do 15 urósł tylko o 1 dzień.
Dzisiaj mam wizytę, strasznie się boję :frown:
 
reklama
Do góry