reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Joanna trzymam kciuki!!!

Tymi pomiarami to juz im dalej tym bardziej nie ma co sie przejmować jeżeli +/- odpowiadają tygodniowi ciąży. Jak wiadomo dzieciątka rodzą sie tez rożne. Jedne 62 cm inne 50 ;) tak samo z waga.

Ja zakończyłam juz gotowanie wszystko jest, ale znając życie znajdziemy z mama coś do roboty ;). U nas tradycyjnie wszystko robimy same bez gotowych produktów. Ale to dla mnie taka radość. Nawet jak pracowałam zawsze miałam 3-4 dni urlopu zarezerowane na ten okres :)
 
reklama
Maleństwo ma 6,24 cm. Mój Wojtuś na tą chwilę nie ma siusiaka :-). Wyniki pappy niby są ok ale dobrze by było z racji wieku zrobić dodatkowe badania :-(. Zdecydowałam się na badanie nieinwazyjne krwi DNA matki :-( będę je robić w przyszły wtorek i potem 10 dni na wynik. Niestety jest to bardzo drogie badanie ale jakoś damy radę...
 
Bardzo wam dziękuję za kciuki :)

Moje maleństwo ma się dobrze :-D
Według usg 9+3.
Z nerwów nie wiem nawet ile maluch ma cm, ale nie ważne. Ważne, że ciąża żywa, bo już naprawdę byłam nastawiona na złe wieści.

Gratuluję udanych wizyt, Wesołych Świąt! :-D

Joanna - ufff [emoji5]
A co z Tobą? Jakieś dodatkowe zalecenia?


Karolina - super - gratuluję [emoji3]
Nie dajmy się tylko zwariować z tymi badaniami [emoji6]


Żonograja - pracownica się nie przejmuj - jeżeli masz leżeć to nie ma to tamto. Odpoczywaj i nabieraj sił [emoji5]

Kasiulka - zazdroszczę tego całego ogarnięcia. Ja mam przy tym całym ogarnięciu większy buedel niż przed. Mąż będzie musiał sporo kursów narobić z wywozeniem rzeczy [emoji6]



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Joanna ,Karolina super:-))

Dziewczyna a ja dostalam jakis zawirowan serca tak mi wali slabo mi i w ogole dziwnie.

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Do góry