reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dobrze, że nie mam pod ręką H&M bo źle by to się skończyło dla mojego portfela :p
Dlatego ja narazie działy dziecięce staram sie omijać [emoji16][emoji16] i ogólnie galerie handlowe [emoji39]
U mnie za to w pepco multum i pewnie tam bede kupowac ale lubie ubrania z lidla bardzo dobre jakosciowo sa.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom


f2w39n7303c24ozn.png
 
To w dużej mierze zależy od dziecka, jeśli będziesz miała dziecko, któremu ciągle się ulewa to przebierasz naprawdę kilkanaście razy w ciągu dnia, jeśli trafi ci się dziecko, któremu się nie ulewa idzie tego zdecydowanie mniej :) mi też się podobają kołyski nawet myślałam żeby na początek kupić kołyskę do sypialni, ale fakt jest taki, że kołyska jest do max 5 msc bo później dziecko zaczyna się podnosić i jest obawa, że wypadnie, więc zbyt duży wydatek na taki krótki czas bo musimy doliczyć do kołyski materac, pościel, ochraniacze po bokach więc ja stawiam na łóżeczko i to napewno też nie będę inwestowała nie wiadomo ile bo pewnie około 1,5 roku kupię już zwykle łóżko dla dzieci i zrobię pokoik :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Moj tata ostatnio powiedzial ze bedzie mial zajęcie na wiosne...odnowienie kolyski. Cala moja trojka sie w nien wychowala a takze ja i moj brat

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak Wy kobitki, ale ja narazie przez to ciągle myślenie o tym, że jestem w ciąży i co z Maluchen w ogóle nie czuję, że za kilka dni Wigilia

f2w39n7303c24ozn.png
Ja tez nie czuje, ani mi sie nie chce sprzatac, ani gotowac. Najlepiej bym spala i lezala. Jeszcze chora jestem, wiec dodatkowo zaczyna mnie to wrecz denerwowac ze trzeba sie spiac i cos porobic.

xrotgov3q3o4y33i.png
 
reklama
Moj tata ostatnio powiedzial ze bedzie mial zajęcie na wiosne...odnowienie kolyski. Cala moja trojka sie w nien wychowala a takze ja i moj brat

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli bym miała to jasne, że bym użytkowała ;) ale koszt 600 zł to dla mnie za dużo na te kilka miesięcy :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry