reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
dzielę się uroczym wierszykiem związanym z dniem urodzenia dziecka:
Poniedziałkowe dziecię urodą jaśnieje,
Wtorkowe czar rozsiewa i dużo się śmieje,
Środowemu dziecku los pecha przyniesie,
Czwartkowe zaś dziecko długo w górę pnie się,
Piątkowe kochające wrażliwe i czułe,
Sobotnie zaś ciężko na życie pracuje,
Za to dziecko w Niedziele urodzone do szczęścia i miłości zostało stworzone
Czy mogę zapytać, kto jest autorem przekładu albo z jakiej to książeczki?
 
@Aleks90 daj znać jak tam po wizycie :)

@niunia2324 co tam u Was??

Nas dopadła paskudna rewolucja żołądkowa, i Młodego i mnie. I trwa to już u niego prawie tydzień, u mnie kilka dni krócej :( i to w dodatku idzie w parze z wychodzącymi zębami więc noce nieprzespane i sił kompletnie brak na nic. Trzymajcie kciuki żebyśmy jak najszybciej wrócili do formy.
 
@Aleks90 daj znać jak tam po wizycie :)

@niunia2324 co tam u Was??

Nas dopadła paskudna rewolucja żołądkowa, i Młodego i mnie. I trwa to już u niego prawie tydzień, u mnie kilka dni krócej :( i to w dodatku idzie w parze z wychodzącymi zębami więc noce nieprzespane i sił kompletnie brak na nic. Trzymajcie kciuki żebyśmy jak najszybciej wrócili do formy.

Hej Martitta88
U nas rewolucja, mama wróciła dopracy😊 Kostek aktualnie jest przeziębiony i siedzi z tatą w domu.
Już pięknie chodzi, je za czterech, nadal karmie na noc i w nocy, także jest wesoło, o dziwo nie chodzę jak zombie, wręcz czuje się lepiej odkąd zaczęłam pracować 🤔😅
Współczuję rewolucji żołądkowych, przechodziliśmy to w październiku Kostka trzymało tydzień! Okropnie sie zamartwiałam. Życzę dużo siły i zdrowia 😘
 
@Aleks90 daj znać jak tam po wizycie :)

@niunia2324 co tam u Was??

Nas dopadła paskudna rewolucja żołądkowa, i Młodego i mnie. I trwa to już u niego prawie tydzień, u mnie kilka dni krócej :( i to w dodatku idzie w parze z wychodzącymi zębami więc noce nieprzespane i sił kompletnie brak na nic. Trzymajcie kciuki żebyśmy jak najszybciej wrócili do formy.
Hej. U nas wszystko dobrze. Nie mam zdjęcia ale 10,85 cm i dziewczynka 😊
 
Super, dziewczyny!

Cieszę się @niunia2324 że powrót do pracy wyszedł Ci na dobre :) a Kostek zadowolony ze żłobka już całkiem?

@Aleks90 gratulacje!!!

Nam już chyba w końcu przeszło to zatrucie no i co prawda nie jestem w ciąży, ale dostałam okres!! 🥳🥳🥳 A więc już się więcej nie będę męczyć póki co z odstawianiem Młodego.
 
Super, dziewczyny!

Cieszę się @niunia2324 że powrót do pracy wyszedł Ci na dobre :) a Kostek zadowolony ze żłobka już całkiem?

@Aleks90 gratulacje!!!

Nam już chyba w końcu przeszło to zatrucie no i co prawda nie jestem w ciąży, ale dostałam okres!! 🥳🥳🥳 A więc już się więcej nie będę męczyć póki co z odstawianiem Młodego.
Super ze dostałaś to teraz może owulacja wróci i tez będziesz ciężarówką 😊
 
Super ze dostałaś to teraz może owulacja wróci i tez będziesz ciężarówką 😊
No właśnie myślę że wróciła już wtedy jak mi wyszedł test Clearblue pozytywny. Ale w tamtym cyklu się nie udało zaciążyć. Ale już nie mam aż takiego ciśnienia, ważne że płodność wróciła (chyba), a na ciążę mogę trochę zaczekać :) nawet lepiej że jeszcze nie jestem, bo wybieram się do Polski na święta, a nie bardzo chciałabym latać samolotem w pierwszym trymestrze, tak przezorność...
 
reklama
Do góry