reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Kurcze, tak widzę, że mnóstwo z Was ma smak na pomidory :) a u mnie wręcz odwrotnie. Ani zwykłych, ani malinowych, ani koktajlowych hehe Chyba mam dużo potasu i organizm mówi "nie".
Natomiast mandarynki jem codziennie 👍
Jeśli chodzi o zupy to mnie nosi na jakąś dobrą, gęstą zupę ziemniaczaną albo fasolową. z boczkiem... Ostatnio w TV widziałam jak robili zupę z pieczonych ziemniaków (z ogniska) i mi się tak zachciało... ale ogniska sobie nie rozpalę niestety :p

@Gusia 2106 - no w sumie jak spada progesteron to się doła łapie, więc może dobry humor to jest jakiś skutek "uboczny" przyjmowania ;)

@LadySnow - gratuluję udanej wizyty. Lubimy takie wiadomości :)

@takajedna_87 - mi też gotowanie średnio wychodzi. Mam tylko kilka sprawdzonych rzeczy, które robię od paru lat i nie boję się nimi kogoś poczęstować ;) Ale zupa pomidorowa nie jest bardzo skomplikowana. Trzeba zrobić dobry bulion warzywny lub mięsno-warzywny, a na koniec zaprawić pomidorami / przecierem / koncentratem (co kto woli) i doprawić. Jak wyszła mi za kwaśna to zdarzyło mi się doprawić cukrem :p A kiedyś chciałam urozmaicenia i doprawiłam chili - myślałam, że mi język wypali 🤦‍♀️ ale Mąż zjadł ze smakiem 🤪
 
Kurcze, tak widzę, że mnóstwo z Was ma smak na pomidory :) a u mnie wręcz odwrotnie. Ani zwykłych, ani malinowych, ani koktajlowych hehe Chyba mam dużo potasu i organizm mówi "nie".
Natomiast mandarynki jem codziennie 👍
Jeśli chodzi o zupy to mnie nosi na jakąś dobrą, gęstą zupę ziemniaczaną albo fasolową. z boczkiem... Ostatnio w TV widziałam jak robili zupę z pieczonych ziemniaków (z ogniska) i mi się tak zachciało... ale ogniska sobie nie rozpalę niestety :p

@Gusia 2106 - no w sumie jak spada progesteron to się doła łapie, więc może dobry humor to jest jakiś skutek "uboczny" przyjmowania ;)

@LadySnow - gratuluję udanej wizyty. Lubimy takie wiadomości :)

@takajedna_87 - mi też gotowanie średnio wychodzi. Mam tylko kilka sprawdzonych rzeczy, które robię od paru lat i nie boję się nimi kogoś poczęstować ;) Ale zupa pomidorowa nie jest bardzo skomplikowana. Trzeba zrobić dobry bulion warzywny lub mięsno-warzywny, a na koniec zaprawić pomidorami / przecierem / koncentratem (co kto woli) i doprawić. Jak wyszła mi za kwaśna to zdarzyło mi się doprawić cukrem :p A kiedyś chciałam urozmaicenia i doprawiłam chili - myślałam, że mi język wypali 🤦‍♀️ ale Mąż zjadł ze smakiem 🤪
Ile można tego progesteronu na dobe ? 😂😂😂😂😀 Dziewczyny może to jest złoty środek ;D
 
Dziewczyny, jak radzicie sobie z mdłościami? Szczególnie jak jesteście w pracy...
[GROUP=][/GROUP]
Ja poszłam po zwolnienie bo nie mogłam ręki podnieść a o jeździe samochodem to już nawet nie było mowy ... ale powoli przechodzi ... dzisiaj wstałam i nie leżałam na sofie do południa tylko dopiero po obiedzie :)
 
reklama
Do góry