reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dzień dobry Wam 😂

Ja miałam całkiem przyjemne sny 🤣🤣🤣🤣

Co do tych Zar to na promocji serio można wychaczyc coś fajnego. Ale mam taki lumpeks u siebie w mieście babka ma takie kurtki płaszcze ze normalnie masakra. Dzisiaj jak będę miała chwile pokaże Wam lumpa dziecięcego. Tam jak wchodzę to jest szał. Kobieta ma nowe ubrania typowo angielskie .
Na Allegro nigdy nic nie zamówiłam i chyba bym się bała 😂
Jak Ty tam coś znajdujesz ? :D ja tyle razy próbowałam i tylko traciłam cierpliwość bo nic nie mogłam znaleźć 🤭 a czasami jak mi koleżanki pokażą co znalazły w szmateksie to się dziwie jakim cudem one widza a ja nie 😂
 
reklama
Też kiedyś uwielbiałam chodzić po ciucholandach ale ostatnio brak mi cierpliwości.😂
Tym bardziej jak ja nic nie znajdę a moja ciotka kupuje nowe kurtki po 2zl.

Ja nie kupuje już teraz prawie już nic , szkoda mi kasy na coś co ponoszę chwilę.
A po za tym po ostatnich ciążach coś tam mi zostało więc nie ma tragedii 😂
Ostatnio też schudłam sporo i za dużych ubrań jeszcze nie wyrzuciłam 😂😉
 
Cześć Dziewczyny!
U mnie noc była spokojna. Za to znowu wraca mi problem pod tytułem "co zjeść na śniadanie?". Nic mi nie smakuje... To po części "zasługa" tego, że przed ciążą nigdy nie miałam w zwyczaju jeść śniadania przed pracą. I teraz to jest takie na siłę.

Ja chyba też zacznę szukać ciuchów na allegro (zdarzało mi się już kupować i w sumie jak coś nie pasuje to można zwrócić), bo jak dziś się nie zbiorę do galerii to jutro ten cały black friday i w sklepach będzie walka o przetrwanie... a ja się w takie klimaty wolę nie pchać ;)

Udanych wizyt życzę i miłego dnia. :)
 
Jak Ty tam coś znajdujesz ? :D ja tyle razy próbowałam i tylko traciłam cierpliwość bo nic nie mogłam znaleźć 🤭 a czasami jak mi koleżanki pokażą co znalazły w szmateksie to się dziwie jakim cudem one widza a ja nie 😂
Wiesz co nie wiem woda mi samo w ręce. Ja uwielbiam po prostu i zawsze znajdę takie rzeczy ze głowa mała 😂
 
Witam dziewczyby po jako-takiej nocy. Budzilam sie kilkanascie razy bo mnie udo boli. Jakby zyla od wewnetrznej str uda...
Cześć Dziewczyny!
U mnie noc była spokojna. Za to znowu wraca mi problem pod tytułem "co zjeść na śniadanie?". Nic mi nie smakuje... To po części "zasługa" tego, że przed ciążą nigdy nie miałam w zwyczaju jeść śniadania przed pracą. I teraz to jest takie na siłę.

Ja chyba też zacznę szukać ciuchów na allegro (zdarzało mi się już kupować i w sumie jak coś nie pasuje to można zwrócić), bo jak dziś się nie zbiorę do galerii to jutro ten cały black friday i w sklepach będzie walka o przetrwanie... a ja się w takie klimaty wolę nie pchać ;)

Udanych wizyt życzę i miłego dnia. :)
Kazumi to tak jak ja. Przez kilkanascie ladnych lat nie jadlam sniadania a dzis nie mam smaka na wiele rzeczy. Wiekszosc smakuje jak papier...
 
Cześć ^^
Wczoraj już mi się nie udało tutaj dotrzeć, ale i moja wizyta OK :) Serduszko bije i ... ciąża starsza niż to wynika z OM ;D cuda. Z OM wychodziło wczoraj 8+1 a dzisia ma 8+3 i prawie 2 cm :)
Niestety lekarz mnie wygania na L4 więc dziś mnie czeka rozmowa z szefem... Stresuję się :(

1574926925930.png
 
Cześć dziewczyny,witam się po nieprzespanej nocy. Wstawałam chyba 6 razy do łazienki i ciągle mi zimno,mimo kołdry i koca :/ A czytam że wam wszystkim za ciepło,u mnie odwrotnie,zresztą wszystko mam odwrotnie ;) zero mdłości,żadnych zachcianek,jak nie w ciazy 😅
 
Co do śniadań , właśnie dziś mimo że nie mam smaka na słodkie zamarzyły mi się Francuskie tosty słodkie z chałki z dżemem truskawkowym😃
Ale zjadłam jedna taka kanapkę u już mi za słodko...🙈
 
reklama
Cześć dziewczyny,witam się po nieprzespanej nocy. Wstawałam chyba 6 razy do łazienki i ciągle mi zimno,mimo kołdry i koca :/ A czytam że wam wszystkim za ciepło,u mnie odwrotnie,zresztą wszystko mam odwrotnie ;) zero mdłości,żadnych zachcianek,jak nie w ciazy 😅
Mi też ciągle zimno.
Ubieram się jak na zimę jak by największe mrozy były 😂😂
 
Do góry