reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Oby kolejne dni były łatwiejsze, tego Ci życzę.

Ja wczoraj i dziś do połowy dnia ryczałam jak bóbr praktycznie bez powodu i użalałam się nad sobą. To pewnie hormony...

A jak wychodzimy na półgodzinny spacer do parku to tak mnie boli kręgosłup po jakichś 15 minutach że muszę się zginać trochę do przodu żeby mi ulżyło 😭😭😭
Dzięki kochana. Ty też się trzymaj i nie przemęczaj. No i nie smutaj się już więcej.
 
reklama
Hania jeżeli zaczęłaś brać żelazo to może to mieć związek... Ja też słabo się czułam na początku ale to było już dawno, w lutym. Przeszło ;-) ale nie sposób się nie zgodzić z mężem... Ja też mam wrażenie że jest coraz gorzej [emoji85] od poniedziałku miałam kryzys, dziś jakoś odżyłam ale jak spojrzałam w lustro to widzę że w tym tygodniu bardzo urósł mi brzuch może to ma jakiś wpływ [emoji848][emoji23][emoji1768]
 
Mogę Wam trochę po marudzić?
Mam jakiś kryzys. Zmęczona od wczoraj chodzę. Dzisiaj wstałam zjadłam sniadanie i psina moją się we mnie wtulila i tak kimnełysmy do 12.. No ale zebrałam się jakoś i zrobiłam zakupki, obiad, pojechałam po prezent i nawet wyszłam na dłuższy spacer z psem, ale czuję się pękata i zmęczona. Nie wiem dlaczego. To się jakoś zbiegło z tym żelazem i magnezem co biorę.. Sama nie wiem czy to od tego czy może dlatego że zaczęłam puchnąć ostatnio więc wlewam w siebie dużo wody a potem w nocy co 2h siusiu chodzę i może niedospana jestem..
Maz mówi że to dlatego że w ciąży jestem, no i nie sposób się z nim nie zgodzić 😆🤣
Hej Hania,
u mnie tak samo to wyglądało. To chyba jest całkiem normalne w 3 trymestrze 🙂 Czasami jest łatwiej, czasami hormony grają strasznie...🙈 Ale ogólnie jestem zmęczona, nawet po 20 min. spaceru🙈

Co do Mg + B6 lekarz mi powiedziała brać tylko do 35 tygodnia, może akurat żeby nie spowodować tym mdłości 🤔

Trzymajcie się❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki,

Chciałabym się pochwalić, przyjechał i mój wózek wczoraj 😻😻😻Noordi Fjordi.
Do tego kupiliśmy używany fotelik Maxi Cosi Cabriofix z bazą Isofix👍🏻
 

Załączniki

  • F9A0C81A-D993-4DAE-8D81-64C0F328E45C.jpeg
    F9A0C81A-D993-4DAE-8D81-64C0F328E45C.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 88
  • AE65148A-2197-4DE0-BA57-BD414BD104FD.jpeg
    AE65148A-2197-4DE0-BA57-BD414BD104FD.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 78
Dziewczyny, czy Wy kupujecie wagę dziecięca? Nie jest to standard wyprawki, ale z racji tego, ze jestem zielona w kwestii noworodków zastanawiam się czy jej nie kupić.
 
Dziewczynki,

Chciałabym się pochwalić, przyjechał i mój wózek wczoraj 😻😻😻Noordi Fjordi.
Do tego kupiliśmy używany fotelik Maxi Cosi Cabriofix z bazą Isofix👍🏻
Wózek super 👌👌👌
Dziewczyny, czy Wy kupujecie wagę dziecięca? Nie jest to standard wyprawki, ale z racji tego, ze jestem zielona w kwestii noworodków zastanawiam się czy jej nie kupić.
My nie. Ja tak sobie myślę, że będę ważyła małego tak jak teraz ważymy psa 😅 czyli najpierw staję na wagę trzymając dziecko, potem sama, i odejmuję jeden wynik od drugiego. Wiadomo, że nie będą to pomiary w 100% dokładne, ale szkoda mi i miejsca i kasy na wagę dziecięcą.

No i oczywiście będziemy też ważyć na każdej wizycie u pediatry, bardziej profesjonalnie .

Miłej soboty, dziewczyny!
 
reklama
Hej Hania,
u mnie tak samo to wyglądało. To chyba jest całkiem normalne w 3 trymestrze 🙂 Czasami jest łatwiej, czasami hormony grają strasznie...🙈 Ale ogólnie jestem zmęczona, nawet po 20 min. spaceru🙈

Co do Mg + B6 lekarz mi powiedziała brać tylko do 35 tygodnia, może akurat żeby nie spowodować tym mdłości 🤔

Trzymajcie się❤❤
No ja nie brałam wcześniej magnezu ale kazał mi teraz bo mam ten ból w pachwinie i faktycznie w cocy jest teraz niewiele lepiej, ale lepiej. Nadal boli ale do przeżycia.
 
Do góry