reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Witam chciałam zapytać o tabletki antykoncepcyjne limetic. Lekarz kazał mi brać odrazy a na ulotce piszę że od 1 dnia miesiączki i się pogubiłam
Ja brałam symonette ale tylko jedno opakowanie bo zle na mnie wpływały i odstawiłam. Zaczynałam jak lekarz kazal na wizycie popologowej, okres dostałam dopiero jak mała miała z 10mies
 
Ja brałam symonette ale tylko jedno opakowanie bo zle na mnie wpływały i odstawiłam. Zaczynałam jak lekarz kazal na wizycie popologowej, okres dostałam dopiero jak mała miała z 10mies
Miesiączkę dostałam 9 października i skończyła mi się 6 dni temu i jeśli nie czekałam na kolejną miesiączkę tak jak w ulotce tylko teraz czyli tak jak piszesz odrazu to będzie dobrze działać tak?
 
Miesiączkę dostałam 9 października i skończyła mi się 6 dni temu i jeśli nie czekałam na kolejną miesiączkę tak jak w ulotce tylko teraz czyli tak jak piszesz odrazu to będzie dobrze działać tak?
Nie odpowiem ci na to bo ja brałam jak nie miałam okresu jeszcze. Wiec nie wiem. Ja zdałabym się na lekarza i to co on mowi
 
Dziewczyny, jak wyglądał wasz pierwszy okres po ciąży (nie licząc połogu ofcors)?
Dziś zaczęłam plamić, i nie wiem czy to okres czy jakieś hormonalne zaburzenia? A może się rozkreci? Czort wie 🙃
 
reklama
Do góry