reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
A u mnie żadnych pryszczy nic tylko skóra strasznie sucha. Ale w ciąży z córką tez nie mialam pryszczy i włosy mi nie wypadały teraz tak samo można powiedzieć że w ciazy ładniejsza skórę mam
 
Ja wolę nie wiedziec. Wystarcza mi moje jazdy w glowie, ze boli/nie boli podbrzusze i cycki jak im sie zachce 😂
Mi tez wystarczy ze bije. Jakby było coś nie tak lekarz na pewno by mnie poinformował. A założył mi kartę, wysłał na badania także jest ok 😂 która to ciąża? Mnie bolało w pierwszej ale wszystko było spowodowane rozciąganiem się macicy i ogólnie z rozwojem dziecka. W drugiej pamietam ze mega bolały mnie pachwiny i miednica. Coś okropnego. Czasami to chciało mi się płakać. Ale tez wszystko było ok. A teraz na razie nic mnie nie boli. Może czasami brzuch tak jak na okres ale mija. Później będzie gorzej 😅
 
A to też. Już nawet próbuje wyłazić na dekolt... A o wlosach nie wspomne. Nie nadazam myc :(
O tak. Ja też ! Po porodzie miałam cudowny czas, bo myłam co 3-4 dni i były spoko. Teraz myje codziennie a i tak wyglądają jak nie myte....
Jeeeee to super, że nie tylko u mnie włosy wyglądają jak pasemka wysmarowane masłem 🤣🤣🤣
hehe żartuję, ale tak na poważnie to:
- zawsze miałam problem z trądzikiem a teraz od ostatniego okresu we wrześniu ani jeden 🤩
- włosy, kiedyś przy pracy fizycznej i dużym zapyleniu myłam włosy średnio co 2-3 dni. Teraz myję codziennie. Własnie umyłam bo jużw dotyku były fuj, a jak mąż wraca z pracy i idziemy spać to już mi raz zwrócił uwagę żebym się nie gniewała ... ale śmierdzą mi wlosy, więc myję je na noc. I jutro popołudniu będą już wyglądały tragicznie ...
 
Co do tętna... mój ginek żartobliwie mi powiedział, że są właśnie różne wróżby na płeć... I on zna taki, ze gdy tętno zarodka jest powyżej 140 to na dziewczynkę, a poniżej to na chłopczyka.
 
Mi tez wystarczy ze bije. Jakby było coś nie tak lekarz na pewno by mnie poinformował. A założył mi kartę, wysłał na badania także jest ok 😂 która to ciąża? Mnie bolało w pierwszej ale wszystko było spowodowane rozciąganiem się macicy i ogólnie z rozwojem dziecka. W drugiej pamietam ze mega bolały mnie pachwiny i miednica. Coś okropnego. Czasami to chciało mi się płakać. Ale tez wszystko było ok. A teraz na razie nic mnie nie boli. Może czasami brzuch tak jak na okres ale mija. Później będzie gorzej 😅
Pierwsza ciąża po kilkuletnim leczeniu więc pewnie dlatego jestem taka posrana. Mnie ciągnęło w pachwinach a dzisiaj null... Oczywiście w glowie az wyje alarm ale staram sie ogarnac. Juz bym wolala naprawde zeby mnie bolalo. Taki ze mnie świr 😂
 
reklama
Do góry